Microsoft

Edge wyłącza się, gdy masz ustawione Google jako domyślną wyszukiwarkę

Weronika Makuch
13

Od jakiegoś czasu przeglądarka Microsoft Edge ma problemy z nagłym zamykaniem przeglądarki. Co ciekawe, dzieje się to w trakcie wpisywania czegoś na pasku adresu.

Użytkownicy Microsoft Edge od jakiegoś czasu borykają się z problemem, w wyniku którego ich przeglądarki nieoczekiwanie się wyłączają. Problem związany był z wpisywaniem czegoś w pasek adresu. Co ciekawe, okazuje się, że dotyczy to tylko użytkowników, którzy... wybrali Google jako domyślną przeglądarkę. Microsoft od razu zapewnił, że zajmie się tym problemem i naprawi go najszybciej jak to możliwe.

Microsoft Edge wyłącza się, gdy masz ustawione Google jako domyślną wyszukiwarkę

Microsoft zasugerował aby użytkownicy w ustawieniach aplikacji wyłączali sugestie dotyczące wyszukiwania. To w nich miał tkwić problem. Sama awaria nie potrwała długo. Microsoft faktycznie wziął się do roboty i szybko naprawił problem. W tym momencie Google nie powinno stanowić dla Microsoft Edge żadnego problemu. Oczywiście w międzyczasie pojawiły się złośliwe głosy, które sugerowały, że błąd zapewne nie był przypadkowy, skoro dotyczył wyłącznie użytkowników, którzy ustawiali Google jako domyślną przeglądarkę. Myślicie, że w tych złośliwościach jest ziarno prawdy?

Google nas szpieguje, żeby polepszyć swoje usługi? To coś się do tego nie przykładają…

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu