Microsoft

Edge wyłącza się, gdy masz ustawione Google jako domyślną wyszukiwarkę

Weronika Makuch
Edge wyłącza się, gdy masz ustawione Google jako domyślną wyszukiwarkę
13

Od jakiegoś czasu przeglądarka Microsoft Edge ma problemy z nagłym zamykaniem przeglądarki. Co ciekawe, dzieje się to w trakcie wpisywania czegoś na pasku adresu.

Użytkownicy Microsoft Edge od jakiegoś czasu borykają się z problemem, w wyniku którego ich przeglądarki nieoczekiwanie się wyłączają. Problem związany był z wpisywaniem czegoś w pasek adresu. Co ciekawe, okazuje się, że dotyczy to tylko użytkowników, którzy... wybrali Google jako domyślną przeglądarkę. Microsoft od razu zapewnił, że zajmie się tym problemem i naprawi go najszybciej jak to możliwe.

Microsoft Edge wyłącza się, gdy masz ustawione Google jako domyślną wyszukiwarkę

Microsoft zasugerował aby użytkownicy w ustawieniach aplikacji wyłączali sugestie dotyczące wyszukiwania. To w nich miał tkwić problem. Sama awaria nie potrwała długo. Microsoft faktycznie wziął się do roboty i szybko naprawił problem. W tym momencie Google nie powinno stanowić dla Microsoft Edge żadnego problemu. Oczywiście w międzyczasie pojawiły się złośliwe głosy, które sugerowały, że błąd zapewne nie był przypadkowy, skoro dotyczył wyłącznie użytkowników, którzy ustawiali Google jako domyślną przeglądarkę. Myślicie, że w tych złośliwościach jest ziarno prawdy?

Google nas szpieguje, żeby polepszyć swoje usługi? To coś się do tego nie przykładają…

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu