Praca w Antyweb!

Redaktor

Szukamy do zespołu osób (2 redaktorów), które potrafią ukraść czas czytelnika. Autora, który ma pazur i potrafi zbudować z nudnej informacji ciekawy tekst, który chce się czytać. Nie szukam osoby, która jest w stanie wskazać oczywiste “gorące tematy”, ale takiej, która taki “temat” potrafi stworzyć z informacji dostępnych w sieci.

Poszukiwany “Złodziej Czasu” musi być przede wszystkim dobry merytorycznie w swojej działce. Musi dobrze orientować się tematach technologicznych i technologiczno-biznesowych. Musi potrafić z długiego wywiadu “wyjąć” to, co najlepsze i zrobić z tego ciekawy materiał. Musi bardzo dobrze czuć się w social mediach.

Tematyka jaką chcemy rozwijać to:

  • Mobile i wszystko co jest związane z smartfonami, telekomunikacją, aplikacjami, sprzętem, rynkiem itp.
  • recenzje, newsy, opinie, felietony - to główne rodzaje tekstów jakich w powyższej tematyce oczekujemy

Jeśli jesteście zainteresowani to proszę o przesłanie na adres biuro@antyweb.pl próbki swoich umiejętności (w temacie proszę wpisać „Złodziej Czasu” i zaznaczyć tematykę).

Chodzi mi o dwa próbne teksty napisane specjalnie dla Antyweb (nie interesuje nas CV oraz teksty, które były napisane wcześniej). Liczy się dla nas styl, umiejętności wyciągnięcia najciekawszych informacji, nietuzinkowe podejście, potrafienie wyłapania tego, co nieoczywiste oraz oczywiście umiejętność pisania. Najważniejsze jest jednak zaciekawienie czytelnika.

Praca stała (zdalna), bardzo dobry klimat w pracy i super ekipa itp.