O AntyWeb

O czym jest Antyweb?

Jak widać po tym, co jest publikowane do tej pory na Antyweb.pl, nie jest to miejsce, gdzie będę opisywał swoje nastroje, ostatnio odbyte wycieczki czy przeżycia z wakacji. Czym więc jest Antyweb? - Niektórzy nazywają takie miejsca jak to "blogami newsowymi", dla mnie jest to miejsce, gdzie z czystą przyjemnością będę opisywał to, co się dzieje w polskim i światowym internecie.

Przy pisaniu notek na Antyweb.pl wspieram się, i będę się wspierał blogami i serwisami zagranicznymi. Niestety trudno jest dotrzeć do źródła informacji przed tym, zanim pojawi się ona na znanych zagranicznych serwisach i blogach.

Odwiedzam też kilka polskich serwisów z informacjami o wydarzeniach w internecie. Nie wszystkie jednak serwisy subskrybuje - zostawiam sobie trochę przyjemności na klasyczne przeglądanie stron internetowych.

To, co najbardziej mnie cieszy to fakt, że coraz więcej ciekawych informacji otrzymuję bezpośrednio od czytelników bloga, od twórców nowych serwisów oraz osób, które są dla mnie nieznajome. Tego typu informacje są najbardziej cenne, ponieważ pochodzą z pierwszej ręki oraz są bardzo "świeże". Bardzo dziękuje wszystkim tym, którzy do tej pory wysłali mi ciekawe newsy i proszę o więcej.

Dla kogo jest Antyweb?

Dla kogo chcę tworzyć Antyweb.pl? - Odpowiedz jest bardzo prosta - dla wszystkich, którzy będą chcieli go czytać. Zależy mi na tym aby czytelnicy znaleźli na nim ciekawe źródło informacji. Zależy mi również na tym, aby wyjść poza grono ludzi czytających namiętnie blogi o internecie - wiem, że może zabrzmieć to dość pompatycznie, ale moim celem jest również rozpowszechnianie informacji wśród tych, którzy do tej pory nie interesowali się wydarzeniami w internecie.

Kto czyta Antyweb.pl

Czytelnikami serwisu jest wiele bardzo ciekawych osób ze świata Polskiego internetu. Na blogu można spotkać zarówno twórców serwisów internetowych, managerów z dużych firm i portali, jak również osoby zainteresowane znalezieniem partnera biznesowego. Jednym słowem bardzo ciekawe i opiniotwórcze grono.

O komentarzach

Komentarze są moderowane, głównie dlatego aby wyłapać spam, który przepuści system antyspamowy. Oczywiście jest to też pewne zabezpieczenie przed internetowymi trolami itp. Wszelkiego rodzaju niemerytoryczne uwagi, co do tekstów (głównie znalezione błędy gramatyczne i interpunkcyjne) proszę zgłaszać mailem, jeśli ktoś ma taką potrzebę.