Apple

Apple pochwaliło się świetnymi wynikami sprzedaży iPadów

Weronika Makuch
Apple pochwaliło się świetnymi wynikami sprzedaży iPadów
0

Apple podało oficjalne informacje dotyczące sprzedaży iPadów. Trzeba im pogratulować sukcesu.

O wielkiej popularności Apple nie trzeba nikogo przekonywać. Marka bardzo dobrze radzi sobie na rynku i sprzedaje swoje produkty w olbrzymich ilościach. Do najpopularniejszego sprzętu należą oczywiście iPhone'y, ale i iPady radzą sobie bardzo dobrze. Apple pochwaliło się oficjalnymi wynikami sprzedaży tych urządzeń po raz pierwszy od 2018 roku. Jak sprzedają się tablety od Apple?

Apple sprzedało ponad 500 milionów iPadów

Informacja o liczbie sprzedanych tabletów nie znalazła się wczoraj na pierwszym planie i nic w tym dziwnego. Apple na konferencji miało do zaprezentowania całą masę ważniejszych dla marki nowości. Nie zmienia to jednak faktu, że wynik jest naprawdę imponujący. Apple udało się sprzedać na całym świecie ponad 500 milionów swoich tabletów. Wynik liczony jest od 2010 roku, czyli od momentu, w którym na rynku pojawił się pierwszy iPad. Rynek wciąż rośnie, Apple nie ustaje w swoich działaniach i dąży do jeszcze większych liczb. Marka może pochwalić się sprzedawaniem najpopularniejszych tabletów na świecie, inne firmy są jeszcze dalekie do rekordów Appla.

Oto najtańszy iPad (8. generacji) w nowej odsłonie. Lepszego tabletu w tej cenie nie znajdziecie!

Premiera iPada ósmej generacji z pewnością przekonała wielu fanów marki do polepszenia swojego sprzętu lub też kupienia tableta po raz pierwszy. Sprzęt ma pojawić się w sklepach już 18 września 2020 roku. Tablet dostępny będzie w trzech wariantach kolorystycznych: gwiezdna szarość, srebrny oraz złoty. Ceny iPada 8. generacji startują od 1599 zł (wersja 32 GB, WiFi) — drugim dostępnym wariantem jest 128 GB, za który przyjdzie nam zapłacić 500 zł więcej.

  • iPad 8. generacji 32 GB WiFi: 1599 zł
  • iPad 8. generacji 128 GB WiFi: 2099 zł
  • iPad 8. generacji 32 GB LTE: 2199 zł
  • iPad 8. generacji 128 GB LTE: 2699 zł.

Wszystko, co musisz wiedzieć o nowych Apple Watch i iPad Air,

Wczorajsza konferencja Appla przyniosła nam wiele informacji odnośnie do Apple Watchy. Znamy już polskie ceny Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE. Poznaliśmy też oczywiście szczegóły dotyczące ulepszonego Apple Watch Series 6. Nie zabrakło również informacji na temat nowego iPada Air, ale również Apple One czy Apple Fitness+, który może przyciągnąć do marki wielu zapalonych sportowców. Znamy też terminy aktualizacji iOs, iPadOS, watchOS oraz tvOS. Wszystkie aktualizacje systemów przyniosą sporo nowości.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu