Gry

Diablo IV już w tym tygodniu! Kiedy i o której powrócicie do Sanktuarium?

Piotr Kurek
Diablo IV już w tym tygodniu! Kiedy i o której powrócicie do Sanktuarium?
3

Oficjalna premiera Diablo IV odbędzie się 6 czerwca - czyli już w przyszłym tygodniu. Jednak wielu graczy zagra w produkcję Blizzard już za kilka dni. Co trzeba wiedzieć o wczesnym dostępie i kiedy serwery Sanktuarium zostaną otwarte?

Diablo IV to fabularna gra akcji nowej generacji pełna niekończących się zastępów zła do pokonania, niezliczonych umiejętności do opanowania, koszmarnych podziemi do przemierzenia i legendarnych łupów do zdobycia. Wyrusz w kampanię w pojedynkę lub ze znajomymi, spotykając niezapomniane postacie w przepięknej, mrocznej scenerii i przeżyj porywającą historię, lub też wyrusz w przygodę po rozległej rozgrywce dla rozwiniętych postaci w otwartym świecie, w którym gracze spotykają się w miastach, aby handlować, łączą się w grupy, aby walczyć z bossami lub schodzą do stref walk między graczami, aby sprawdzić swoje umiejętności przeciwko innym.

- czytamy w oficjalnym opisie gry, nad którą od wielu lat pracuje ekipa z Blizzard. Jej premiera zbliża się wielkimi krokami. Po otwartych testach beta oraz tzw. Server Slam przyszła pora na pełną wersję gry. Diablo IV powstawało długie lata i oferować ma niezapomniane wrażenia - także po przejściu głównego wątku fabularnego (o atrakcjach, jakie przygotowują dla graczy twórcy przeczytacie w osobnym tekście). Diablo IV ma być tytułem dla wszystkich - tych, którzy z serią znają się doskonale, i dla tych, dla których świat Sanktuarium jest całkowicie obcy.

Diablo IV. Premiera i wczesny dostęp

Diablo IV oficjalnie zadebiutuje już w przyszłym tygodniu - 6.06.2023 r. Jednak do świata Sanktuarium będziecie mogli się zalogować nieco wcześniej - i zagrać na kilka dni przed debiutem tytułu w sklepach. Dotyczy to oczywiście tylko tych graczy, którzy zdecydowali się na zakup w przedsprzedaży wersji Digital Deluxe lub Ultimate Edition.

Poniżej znajdziecie mapę, która w sposób klarowny wyjaśnia, w jakich godzinach uruchomione zostaną serwery w poszczególnych regionach świata. Nas interesuje przede wszystkim Europa kontynentalna. Wczesny dostęp do Diablo IV uruchomiony zostanie w piątek 2 czerwca o 1 w nocy czasu polskiego.

Oficjalna premiera Diablo IV odbędzie się 6 czerwca o godz. 1:00 czasu polskiego. Wtedy przygodę będą mogli rozpocząć posiadacze dowolnej edycji. Poniższa mapa przedstawia szczegóły premiery w poszczególnych regionach.

Wstępne pobranie Diablo IV. Preload na kilka dni przed premierą

Przed wybraniem się do Sanktuarium, gracze będą mieli możliwość wczesnego pobrania. 1 czerwca od godz. 1:00 czasu polskiego grę będzie można pobrać na komputerach z systemem Windows oraz konsolach Xbox i PlayStation. Do wcześniejszego pobrania gry wymagany jest zakup dowolnej edycji. Poniżej znajdziecie dokładne instrukcje pobrania Diablo IV na wybraną platformę

Komputery z systemem Windows

  • Do pobrania gry wymagana jest aplikacja i konto Battle.net. Na liście dostępnych gier znajdzie się Diablo IV
  • Po wejściu na stronę Diablo IV wystarczy kliknąć niebieski przycisk z napisem Instaluj. Gra się zainstaluje
  • Gdy będzie już dostępna przycisk Graj pozwoli ją uruchomić

Konsole Xbox

  • Należy w sklepie Xbox Store i wyszukać Diablo IV
  • Na ekranie produktu należy wybrać przycisk Pobierz

Konsole PlayStation

  • Należy w PlayStation Store wyszukać Diablo IV
  • Na ekranie produktu należy wybrać przycisk Pobierz

Diablo IV. Wczesny dostęp już w ten piątek!

Jeśli jeszcze się nie zdecydowaliście na zakup Diablo IV i chcecie zagrać w ten tytuł jeszcze w tym tygodniu, warto się pospieszyć. W naszym przeglądzie przedzakupowym znajdziecie wszystkie informacje na temat Diablo IV - w tym podsumowanie edycji oraz wersji gry na różne platformy. Diablo IV zadebiutuje już 6 czerwca tego roku w kilku wersjach oferujących różne dodatki dla graczy. Mamy podstawowe wersje cyfrowe, mamy też wersję Digital Deluxe rozszerzającą pakiet przedmiotów w grze. Dla kolekcjonerów jest oczywiście najdroższa, najbardziej rozbudowana edycja - Diablo IV Limited Collector’s Box, w której niestety zabrakło podstawowej wersji gry i trzeba ją dokupić osobno.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu