Podcast Antyweb Po Godzinach

Ich najtańszy głośnik sprzedaje IKEA. Nie ma takiej drugiej firmy jak Sonos - nasza rozmowa

Konrad Kozłowski
Ich najtańszy głośnik sprzedaje IKEA. Nie ma takiej drugiej firmy jak Sonos - nasza rozmowa
14

Najtańszy głośnik tej firmy kupicie tylko i wyłącznie w sklepach IKEA, bo Sonos nie posiada go nawet w swojej ofercie online. To wyjątkowa firma, a nam udało porozmawiać się z jej przedstawicielem po serii interesujących premier Sonosa.

Ostatnie nowości Sonos - sporo tego!

Sonos to marka, której obecność na rynku domowego audio trudno przegapić, bo go niemalże stworzyła. Tak zwane audio multiroom to ich domena, ale w ostatnich latach, a szczególnie miesiącach pokazali zupełnie nowe produkty. Sonos Move był pierwszym przenośnym głośnikiem wyposażonym w łączność Bluetooth, a głośniki Symfonisk to efekt współpracy z IKEĄ - okazuje się, że półka i lampka też mogą być źródłem dobrego dźwięku. W ostatnim czasie pokazano także trzy nowe głośniki, w tym soundbar Arc obsługujący dźwięk Atmos i zupełnie nową aplikację Sonos z systemem S2 i usługą Sonos Radio.

O tych nowościach, a także współpracy z serwisami streamingowymi jak Spotify czy Apple, konkurencji w postaci technologicznych gigantów jak Google, Amazon czy Apple z własnymi inteligentnymi głośnikami i asystentami rozmawiałem z Ryanem Richardsem, dyr. marketingu w Sonos. Miłego słuchania!

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu