Podcast Antyweb Po Godzinach

Przedsiębiorcy, gospodarka i pandemia. Ten czas można wykorzystać

Konrad Kozłowski
Przedsiębiorcy, gospodarka i pandemia. Ten czas można wykorzystać
2

Porozmawialiśmy z trójką przedsiębiorców z różnych branż o tym, czy i jak można sobie radzić w czasie pandemii prowadząc biznes. Nie skupialiśmy się przede wszystkim na liczbach, lecz rodzajach działań jakie podjęli i które nadal można podjąć, by wykorzystać ten czas na swoją korzyść.

Przedsiębiorcy, gospodarka i pandemia. Ten czas można wykorzystać, ale należy odpowiednio się do tego przygotować. Rozmawiamy z przedsiębiorcami i analitykiem o tym, jak pandemia dotknęła ich działalności i gospodarki. Podpytujemy, jak radzą sobie w wyjątkowych okolicznościach i co mogą poradzić innym. Dzisiejszy odcinek specjalny to zestaw trzech rozmów przeprowadzonych w ostatnim czasie w sposób odpowiedni do aktualnej sytuacji. Wszystko zorganizowaliśmy zdalnie i online, choć jasne jest, że bezpośrednia rozmowa byłaby zupełnie inna. By nie powiedzieć lepsza. Konwersacja na ten temat, podobnie jak i same okoliczności wokół niej nie były łatwe, ale postanowiliśmy, że nie uczynimy tych dyskusji przygnębiającymi, dlatego zachowaliśmy resztki optymizmu oraz patrzyliśmy pozytywnie w przyszłość omawiając możliwości, jakie w tym trudnym czasie można wykorzystać.

Czytaj też: To oni zyskują na pandemii najwięcej

Pizzeria, agencja interaktywna, fotografia w czasie pandemii

Jak szybko można było przygotować się do nowych realiów, w których dostawa jedzenia do domu postrzegana była i jest jako zagrożenie? Czy doskonalenie warsztatu fotograficznego na podstawie materiałów z Sieci i samodzielnej praktyki zda egzamin? Jakie biznesy zareagowały odpowiednio na nową rzeczywistość dostosowując się do wytycznych i nowej rzeczywistości? Gośćmi są Kuba Orzeł - właściciel pizzerii Wytwórnia pizzy i agencji interaktywnej Inkrea, Peter Bielack - fotograf portrecista i ambasador marki Quadralite oraz Mateusz Muryjas - konsultant ds. analityki internetowej i transformacji cyfrowej biznesu w Analityczny.

Polecamy: Pandemia koronawirusa nie wpłynie na premierę PlayStation 5

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Grafika główna podcastu: Oliwia Bucińska

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu