Gry

Październik z PlayStation Plus Essential. Fani survival horrorów będą zachwyceni!

Kacper Cembrowski
Październik z PlayStation Plus Essential. Fani survival horrorów będą zachwyceni!
1

W co przyszłym miesiącu zagramy w ramach abonamentu PlayStation Plus? Poznajcie listę gier, które w katalogu PS+ Essential pojawią się w październiku.

Wrzesień się kończy, czas na nowe gry w PlayStation Plus!

Wrzesień powoli dobiega końca. Jeśli posiadacie podstawowy abonament PlayStation Plus Essential i nie dodaliście jeszcze do swojego konta takich gier jak Saints Row, Black Desert - Traveler Edition czy Generation Zero, to macie jeszcze kilka dni, żeby te gry Wam nie przepadły. Już w przyszłym tygodniu tytuły te znikną i zostaną zastąpione przez nowe.

Po wczorajszych przeciekach pochodzących od billbil-kuna z serwisu Dealabs, czas na potwierdzenie od samego PlayStation. Co w ramach najtańszego abonamentu PlayStation Plus pojawi się w przyszłym tygodniu?

PlayStation Plus Essential w październiku. Co nowego?

3 października w ramach abonamentu pojawią się:

  • The Callisto Protocol (PS5 i PS4) - w tym opartym na narracji, ujmowanym z perspektywy trzeciej osoby horrorze surwiwalowym, którego akcja rozgrywa się w oddalonej o 300 lat przyszłości, gracz wciela się w Jacoba Lee – nieszczęśnika wtrąconego do Czarnego Żelaznego Więzienia, zakładu o zaostrzonym rygorze położonym na księżycu Jowisza, Kallisto. Gdy więźniowie zaczynają przepoczwarzać się w przerażające bestie, miejsce niewoli ogarnia chaos. Walczący o przetrwanie Jacob musi przedrzeć się do bezpiecznego schronienia, aby zbiec z zakładu, odkrywając przy okazji ponure i budzące grozę tajemnice skryte pod powierzchnią Kallisto. Jacob, w unikalny sposób łączący prowadzenie ognia z walką w przestrzeniach zamkniętych, będzie musiał zmieniać stosowaną taktykę, mierząc się z podlegającymi błyskawicznej ewolucji istotami. Przeszukując otoczenie w celu uzyskania dostępu do nowych broni, sprzętu i umiejętności, spróbuje wygrać wyścig z rosnącym zagrożeniem i uniknąć potworności Martwego Księżyca Jowisza. Naszą recenzję The Callisto Protocol znajdziecie tutaj.
  • Farming Simulator 22 (PS5 i PS4) - zostań nowoczesnym rolnikiem! Uprawa, hodowla zwierząt i leśnictwo zapewniają mnóstwo zajęcia i stawiają wiele wyzwań w każdej z czterech pór roku, a zwłaszcza w czasie zimy. Zbuduj własne gospodarstwo i rozwijaj działalność o kolejne sieci wytwarzania, poszerzając swoje rolnicze imperium! Możesz nawet dbać o gospodarstwo w towarzystwie znajomych i grać wspólnie z osobami na różnych platformach. Nasz tekst o Farming Simulator 22 znajdziecie tutaj.
  • Weird West (PS5 i PS4) - odkryj mroczne fantasy w nowej wersji dzikiego zachodu, w której stróże prawa i rewolwerowcy dzielą pogranicze z fantastycznymi stworami. Poznaj historię grupy nietypowych bohaterów i stwórz własną legendę, podejmując trudne decyzje w tej nieprzystępnej krainie. Każda wyprawa jest niepowtarzalna i zmienia się w zależności od podejmowanych akcji. To tak naprawdę seria przygód, w której liczą się najdrobniejsze szczegóły, a świat reaguje na twoje decyzje. Utwórz bandę albo wyrusz samotnie w niestworzone zakątki Weird West, aby napisać własną legendę.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news