Netflix

Polubiłeś Ozark? To zobacz zwiastun Dark od Netflixa

Konrad Kozłowski
Polubiłeś Ozark? To zobacz zwiastun Dark od Netflixa
10

Niepozorny Ozark okazał się sporym sukcesem dla Netflixa. Nie wiemy, w jaki stopniu o tematyce tamtej serii zdecydowały statystyki popularności innych, podobnych produkcji (Breaking Bad), ale musiało to mieć znaczenie. Dark, który zadebiutuje na Netflix pod koniec roku ma spore szanse powtórzyć osiągnięcie Ozark.

„Dark” to niezwykła saga rozgrywająca się we współczesnych Niemczech. Zaginięcie dwojga małych dzieci wydobywa na światło dzienne skrywane sekrety czterech rodzin i zaburzone relacje pomiędzy ich członkami. Wypadki przedstawione w dziesięciu godzinnych odcinkach przybierają nadprzyrodzony obrót niepozostający bez związku z wydarzeniami, które miały miejsce w miasteczku w 1986 r."

Rozpoczęliśmy od oficjalnego opisu serialu Netflixa, który może okazać się dla Was odrobinę zaskakujący. Dlaczego przywołałem w we wstępie do wpisu i tytule tekstu właśnie Ozark? Ci, którzy widzieli ten serial wiedzą, jak dużą rolę w historii Marty'ego Byrde'a odegrał gęsty i ciężki klimat osiągnięty na wiele różnych sposobów. Bardzo podobnie będzie z Dark, co potwierdza nowo zaprezentowany zwiastun.

Zwiastun Dark - nowego serialu Netflixa

Czy to nie wygląda co najmniej zachęcająco? To nie może się nie udać - nie uwierzę w porażkę, dopóki nie zobaczę. No dobrze, kiedy premiera? W sam raz na zimowy, chłodny, śnieżny weekend - 1 grudnia.

Jesień w Netflix zapowiada się nad wyraz interesująco. Przypomnę, że jutro pojawi się włoska Suburra, a chwilę później, bo 12 paźdzernika zobaczymy MINDHUNTER, czyli serial Davida Finchera. 26 października debiutuje drugi sezon Stranger Things. Wciąż nie znamy daty premiery Punishera, ale nastąpi to jeszcze w tym roku. Na grudzień zaplanowano drugi sezon The Crown.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu