2

The Punisher- pierwszy zwiastun od Netflix! Szykuje się duże widowisko!

the punisher na Netflix
Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun serialu The Punisher - chyba najbardziej wyczekiwanego serialu tej jesieni. Na ten moment czekało mnóstwo widzów.

Współpracujący swego czasu z CIA Frank Castle staje się Punisherem po tragicznej śmierci jego żony i córki. Jego celem jest zabicie wszystkich, którzy są odpowiedzialni za ich morderstwo i którzy staną na jego drodze. Na ekranie zobaczymy także Karen, którą kojarzymy z Daredevila. Sam Punisher odegrał znaczącą rolę w tym samym serialu – jego postać wniosła sporo świeżości i przypadła do gustu niemałej grupie widzów. Domagano się, by to właśnie jego historii dotyczyła kolejna wspólna produkcja Marvela oraz Netflix – nasze prośby zostały wysłuchane i jesteśmy coraz bliżej jego premiery. Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale otrzymaliśmy przedsmak tego, co nas czeka. Zobaczcie poniżej:

Po dokonaniu zemsty na ludziach odpowiedzialnych za śmierć swojej żony i dzieci Frank Castle (Jon Bernthal) odkrywa spisek sięgający głębiej niż macki nowojorskiego półświatka. Jako Punisher poznaje prawdę na temat krzywd, których doznała nie tylko jego rodzina.