Netflix

Stranger Things 2 - data premiery 2 sezonu i świetny plakat

KK
Konrad Kozłowski
8

Wiemy dokładnie kiedy wraca Stranger Things – oryginalny serial od Netflix, którego akcja rozgrywa się w latach ’80. Netflix zaprezentował właśnie datę premiery drugiego sezonu oraz oficjalny plakat.

Will Byers powrócić z Drugiej Strony (wolę jednak oryginalną nazwę Upside Down), ale to nie koniec opowieści. Dobrze wiemy, że czterech kumpli na rowerach będzie musiało zmierzyć się z jeszcze gorszym niebezpieczeństwem, niż to, które spotkali do tej pory. Pierwszy zwiastun narobił nam sporo nadziei, teraz poznaliśmy datę premiery.

Stranger Things sezon 2 - data premiery

Netflix zapowiedział premierę 2 sezonu Stranger Things na 27 października. Jednocześnie ujrzeliśmy oficjalny plakat produkcji - ja już chciałbym móc powiesić go na ścianie, wygląda znakomicie.

Poznaliśmy także opis drugiego sezonu:

Jest rok 1984. Mieszkańcy Hawkins w stanie Indiana wciąż nie otrząsnęli się z horroru, który spotkał ich za sprawą Demogorgona i innych sekretów z miejskiego laboratorium. Willowi Byersowi udało się uratować z Drugiej Strony. Tym, którzy przetrwali, zagraża jednak jeszcze potężniejsza i bardziej złowroga istota.

Zwiastun Stranger Things sezon 2

Oficjalny plakat Stranger Things sezon 2

Zwiastun Stranger Things sezon 2

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu