9

Uwielbiam takie mini-serie HBO. Zobaczcie zwiastun „Od nowa” w gwiazdorskiej obsadzie

HBO zaprezentowało zwiastun i datę premiery nowej mini-serii pod tytułem "Od nowa", która zadebiutuje w październiku. W obsadzie znaleźli się znani wszystkim Nicole Kidman i Hugh Grant.

„Od nowa” – nowy serial HBO – data premiery

HBO na pewno może zaliczyć ostatni rok do udanych, a wejście w 2020 z premierą Outsidera było naprawdę solidnym początkiem. Wiemy, co HBO szykuje na 2020 rok, ale kilka tytułów było do tej pory owianych sporą tajemnicą. Między innymi projekt z udziałem Nicole Kidman i Hugh Granta, których przedstawiać nie trzeba.

HBO GO – sierpień 2020. Co nowego? Lista premier

od nowa hugh grant nicole kidman hbo mini seriaod nowa nicole kidman hbo mini seriaod nowa hugh grant hbo mini seria

Wiemy już, że „The Undoing” będzie w Polsce nosić tytuł „Od nowa” – jest to mini-seria bazująca na książce „Nie chciałaś wiedzieć” autorstwa Jean Hanff Korelitz. HBO zaprezentowało także zwiastun serii, która miała pojawić się w maju, ale ze względu z roszadami w ramówce z powodu koronawirusa, nie doczekaliśmy się ani jednego odcinka. Na całe szczęście mini-seria otrzymała już finalną datę premiery i wiemy, że zadebiutuje na HBO oraz HBO GO 26 października. Całość będzie liczyć 6 odcinków.

Zapowiedzi HBO na 2020 są imponujące

Miniseria skupi się na  Grace (Kidman) i Jonathanie Fraserach (Grant), których można uznać za idealną parę w idealnym miejscu w życiu – obydwoje odnoszą sukcesy. Grace pracuje jako terapeutka, która za chwilę wyda własną książkę, ale chwilę przed tym wydarzeniem jej mąż znika, a niedługo później okazuje się, że jest kimś innymi, niż sądzono. Sprawa nabiera charakteru publicznego, w świetle czego Grace będzie musiała zbudować swój świat zupełnie od nowa, ale nie tylko dla siebie, lecz także dla swojego syna, którego gra Noah Jupe.

Zwiastun „Od nowa” z Nicole Kidman i Hugh Grantem

Za miniserię odpowiada David E. Kelley (wcześniej pracował przy „Wielkich kłamstewkach”) – stworzył scenariusz i jest showrunnerem.  Za kamerą stanęła Sussane Bier („Nie otwieraj oczu„, „Nocny recepcjonista”). W pozostałych rolach wystąpią: Edgar Ramirez (nominowany do nagrody Emmy za role w serialach American Crime Story: Zabójstwo Versace oraz Carlos) jako detektyw Joe Mendoza; Ismael Cruz Cordova (Berlin Station) jako Fernando Alves; Matilda De Angelis jako Elena Alves; Lily Rabe (American Horror Story) jako Sylvia Steinetz; Noma Dumezweni (Black Earth Rising) jako Haley Fitzgerald; Noah Jupe (SłodziakCiche miejsce) jako Henry Fraser, 12-letni syn Grace i Jonathana; Sofie Gråbøl (serial HBO Gentleman Jack) jako Catherine Stamper; oraz Donald Sutherland (wyróżniony nagrodą Emmy za rolę w filmie Obywatel X) jako Franklin Reinhardt – ojciec Grace, emerytowany finansista i kochający dziadek.

Najlepsze seriale 2020 – zobacz nasze propozycje

W 2019 roku swój finał miał jeden z największych hitów HBO „Gra o tron”, a najważniejszą premierą można chyba nazwać nagradzany „Czarnobyl„. W zeszłym roku doczekaliśmy się także udanego powrotu „Detektywa” (3. sezon), a także 2. sezonu „Wielkich kłamstewek”. W tym roku HBO pokazało nam 3. sezon „Westworld”, świetny „To wiem na pewno”, „Spisek przeciwko Ameryce„, a także „Perry’ego Masona”. Na HBO GO mogliśmy obejrzeć fantastyczny serial „Devs„.