Telekomy

Wraca najtańsza Heyah 01 za 19,99 zł. Zestawienie ofert do 20 zł

Grzegorz Ułan
Wraca najtańsza Heyah 01 za 19,99 zł. Zestawienie ofert do 20 zł
15

Najwyraźniej wycofanie się w zeszłym roku ze świetnego taniego pakietu w subskrypcji Heyah 01, nie przysporzyło tej submarce T-Mobile wielu nowych klientów i wzrostu wpływów z droższego pakietu, bo po kilku miesiącach pakiet Heyah 01 za 19,99 zł powrócił do oferty.

Krótka historia subskrypcji Heyah 01

Odświeżenie marki Heyah przez T-Mobile w postaci pojawienia się w niej subskrypcji Heyah 01 w wakacje 2020 roku, ma krótką aczkolwiek ciekawą historię.


To był w zasadzie mocny start w tamtym czasie, bo pierwszy pakiet w subskrypcji Heyah 01 kosztował 39 zł, ale jego płatność schodziła z kont użytkowników co dwa miesiące. W rezultacie za 19,50 zł można było w jego ramach korzystać z nielimitowanych rozmów komórkowych i stacjonarnych, nielimitowanych wiadomości SMS/MMS oraz z 20 GB transferu danych - odświeżanych co miesiąc.

Pakiet ten dostępny był przez minimum 12 miesięcy od daty aktywacji, wielu więc podejrzewało - ja również, iż po roku płatność ta będzie obowiązywała co miesiąc.


Nic takiego się nie wydarzyło i w marcu 2021 roku rzeczywiście pakiet ten zamienił się w miesięczny, ale w cenie 19,99 zł miesięcznie, bez zmiany zawartości.

Z kolei w sierpniu tego samego roku, obok oferty komórkowej pojawiła się też oferta na internet mobilny, w tej samej cenie 19,99 zł można było aktywować sobie pakiet 50 GB transferu danych na osobnej karcie.

Natomiast już w zeszłym roku, w maju do pakietu komórkowego za 19,99 zł, dołączył drugi w cenie 29,99 zł, z dwa razy większym limitem transferu danych - 40 GB. Pół roku później spowodowało to niestety usunięcie tańszego pakietu.

Na szczęście zabieg ten najwyraźniej nie przyniósł spodziewanych efektów, bo od wczoraj na stronie Heyah 01 zawitał z powrotem w tej samej postaci. Tym samym, to ponownie najtańsza oferta komórkowa na rynku w tej zawartości.

Inne oferty komórkowe w kwocie do 20 zł miesięcznie

Celowo zaznaczyłem, iż w tej zawartości, bo nadal w ofercie innych operatorów dostępne są pakiety w granicach tej ceny.

Zaczynając alfabetycznie - a2mobile za 19,90 zł oferuje pakiet w ofercie na kartę, ale z o połowę mniejszym limitem transferu danych - 10 GB. Na taki sam limit transferu danych możemy liczyć w ofercie Lajt Mobile, i to zarówno w ofercie na kartę jak i w abonamencie z miesięcznym okresem wypowiedzenia za 19,99 zł. Jest też oferta Lycamobile na kartę, w przypadku której można dyskutować czy nie jest lepsza od Heyah 01 za 19,99 zł. U tego operatora mamy dwa korzystniejsze pakiety, ale dostępne w promocji.

Pierwszy kosztuje 20 zł, tylko dla nowych klientów - z limitem 70 GB transferu danych, a drugi 19,50 zł - z limitem 60 GB. Tak więc to tylko promocja i pakiety te nie zawierają nielimitowanych wiadomości MMS.

Co jeszcze? Za 20 zł w Mobile Vikings na kartę mamy pakiet z limitem 3 GB, za 19,90 zł dostępny jest też plan w ofercie Premium Mobile - z limitem 10 GB, ale bez nielimitowanych wiadomości MMS.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o ofercie nju mobile na abonament, gdzie dostępna jest oferta dla par za 38 zł miesięcznie, no ale to inna kategoria ofert, w Plush też przy dwóch numerach można korzystać z oferty za 20 zł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu