Telekomy

Heyah 01 to teraz najtańszy pełen no limit z 20 GB transferu danych za mniej niż 20 zł

Grzegorz Ułan
Heyah 01 to teraz najtańszy pełen no limit z 20 GB transferu danych za mniej niż 20 zł
1

W zeszłym roku T-Mobile odświeżył swoją kultową markę Heyah, wprowadzając w niej ofertę subskrypcyjną z pełnym no limit na rozmowy i wiadomości w kraju i w UE oraz 20 GB transferu danych z płatnością 39 zł co dwa miesiące.

Niektórzy komentatorzy upatrywali w takiej konstrukcji oferty Heyah 01 zamysł zebrania odpowiedniej liczby klientów i wprowadzenie w niej po jakimś czasie takiej samej opłaty co miesiąc. Zresztą nie bez przyczyny, gdyż sam T-Mobile nie było pewne, co zrobi z tą ofertą w przyszłości. To wypowiedź T-Mobile z lipca zeszłego roku:

W subskrypcji Heyah 01 gwarantujemy Ci, że nie zmienimy warunków oferty przez rok. Po 12 miesiącach Opłata Subskrypcyjna będzie pobierana za każdy Okres Rozliczeniowy (30 dni), chyba że Heyah zdecyduje przedłużyć powyższe warunki lub wprowadzi inną zmianę pozytywną.

Na szczęście nic takiego się nie wydarzyło, T-Mobile podzielił 39 zł na pół dodał 49 groszy i od teraz subskrypcja za Heyah 01 będzie się odnawiała co miesiąc w kwocie 19,99 zł.

W zestawie mamy nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne w kraju i w UE, nielimitowane wiadomości SMS/MMS w kraju i w UE oraz 20 GB transferu danych w kraju, w UE - 2,39 GB.

Na powyższym filmiku promocyjnym nowej oferty Heyah 01 możemy usłyszeć, że według wiedzy T-Mobile to obecnie najkorzystniejsza oferta na rynku w tej cenie.

Będzie prosto, wygodnie, bez zobowiązań i… tanecznie. Co to oznacza w praktyce? Heyah 01 oddaje w ręce swoich użytkowników jedną z najbardziej konkurencyjnych i pozbawioną kruczków ofertę na rynku – można ją łatwo aktywować i korzystać z niej bez zobowiązań w prostej, subskrypcyjnej formie. Na te nowości niektórzy, jak choćby robot z kampanii Heyah 01, już intensywnie przebierają nogami, nie mogąc doczekać się korzystania z odświeżonej oferty.

Sprawdziłem to, rzeczywiście tak jest. Wprawdzie jest kilka ofert zbliżonych do Heyah 01, ale w zawartości są gorsze. Wymienię tu tylko:

  • Premium Mobile - 19,90 zł miesięcznie, bez MMS-ów i z 10 GB transferu danych
  • a2mobile - 19,90 zł miesięcznie z 10 GB transferu danych
  • Lajt Mobile - 19,99 zł miesięcznie z 10 GB transferu danych

Jest tylko jedna oferta, którą niektórzy klienci mogą uznać za lepszą - jest o jeden grosz droższa - 20 zł miesięcznie i z 35 GB transferu danych, ale bez MMS-ów. Mowa o Lycamobile.

Subskrypcja Heyah 01 w promocji oferowana jest teraz wszystkim chętnym na jej przetestowanie w cenie 1 zł za pierwszy miesiąc subskrypcji.

Źródło: T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu