Telekomy

Nowy pakiet w subskrypcji Heyah 01 z aż 40 GB transferu danych

Grzegorz Ułan
Nowy pakiet w subskrypcji Heyah 01 z aż 40 GB transferu danych
5

Dziś dzień nowych ofert, po Premium Mobile czas na nową ofertę Heyah 01, w której pojawił się zupełnie nowy pakiet z dwa razy większym transferem danych na pełnej prędkości.

Do tej pory w subskrypcji Heyah 01 mogliśmy korzystać z chyba najatrakcyjniejszego cenowo i w zawartości pakietu bez zobowiązania na rynku - z nielimitowanymi rozmowami komórkowymi i stacjonarnymi, nielimitowanymi wiadomościami SMS/MMS oraz 20 GB transferu danych, za jedyne 19,99 zł miesięcznie.

Nowy pakiet, podwaja paczkę danych do 40 GB, za które trzeba dopłacić tylko 10 zł, a więc kosztować będzie 29,99 zł. Podobnie jak w pierwszym pakiecie, pierwszy miesiąc korzystania jest za złotówkę.

Klienci przenoszący swój numer do Heyah 01 z oferty na kartę w T-Mobile i Heyah nie muszą przy tym wymieniać karty SIM. Wystarczy, że zalogują się na swój dotychczasowy numer na stronie www.heyah.pl/Heyah01 i po wybraniu któregoś z wyżej wymienionych pakietów mogą zacząć od razu korzystać z tej oferty.

W tym kontekście dziwi niestety brak możliwości przeniesienia swojego numeru wewnątrz samego Heyah. Klienci, którzy do tej pory korzystali z subskrypcji Heyah 01 za 19,99 zł, aby skorzystać z droższego planu za 29,99 zł muszą... złożyć nowe zamówienie. Takiego problemu nie ma zupełnie w innej ofercie subskrypcyjnej Orange Flex, można dowolnie - w górę lub w dół, zmieniać raz w miesiącu swój pakiet.

Niemniej, w nowym pakiecie Heyah 01 mamy teraz tyle samo transferu danych, co w opisywanej dziś nowej ofercie Premium Mobile, brakuje tylko 5G, ale jest za to roaming w UE wg RLAH - w sam raz na zbliżające się wakacje.

W subskrypcji za 19,99 zł możemy korzystać z paczki danych w roamingu UE na poziomie 2,85 GB, a za 29,99 zł: 4,28 GB.

Źródło: T-Mobile

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news