Samsung

Samsung otworzy nowy rozdział wearables? Myślicie że się przyjmie?

Kamil Świtalski
Samsung otworzy nowy rozdział wearables? Myślicie że się przyjmie?
0

Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki dotyczące nowego akcesorium ubieralnego od Samsunga. Galaxy Ring, bo to o nim mowa, miałby trafić do sprzedaży przyszłej wiosny.

Podczas kiedy lwia część świata żyje wczorajszą konferencją Apple na której gigant zapowiedział iPhone 15, iPhone 15 Pro i Apple Watche — reszta branży nie śpi. Od jakiegoś czasu słychać pogłoski o nowym wearable od Samsunga, które w świecie plotek nazywane jest Galaxy Ring. Chodzi o pierścionek, który miałby monitorować nasze aktywności oraz stan zdrowia. Przed oficjalnymi zapowiedziami zupełnie nowego produktu w portfolio giganta - lwia część informacji na jego temat to zwyczajne wróżenie z fusów. Mówi się jednak, że miałoby ono oferować część opcji zdrowotnych znanych posiadaczom Galaxy Watch 6, zaś wszystkie dane miałyby być idealnie zsynchronizowane w obrębie ekosystemu Samsunga.

Od kiedy pojawiły się wieści na temat potencjalnego nowego akcesorium od Samsunga, podążało za nim pytanie: kiedy możemy się go spodziewać na rynku? Teraz nadpłynęła do nas kolejna fala plotek w temacie.

Galaxy Ring trafi do sprzedaży w przyszłym roku... wraz z nowymi flagowcami?

Według ostatnich doniesień, nowe akcesorium może zadebiutować nadchodzącej wiosny — razem z nowymi flagowymi urządzeniami z serii Samsung Galaxy S24. Ich oficjalnych zapowiedzi spodziewamy się, klasycznie, w lutym 2024 — a oficjalnego debiutu w sklepach kilka tygodni później. Na poparcie plotek, popularny tipster IceUniverse powołuje się nie tylko na swoje źródła, ale także bazę danych znaków towarowych, w których pojawiają się pogłoski o technologii ubieralnej w formie pierścienia.

Na tę chwilę z samym produktem wiąże się jeszcze od groma niewiadomych. Czy faktycznie Samsung pracuje nad pierścieniem nazywanym obecnie "Galaxy Ring" i wypuści go wraz z przyszłorocznymi flagowcami? Zobaczymy. Czy ludzie chętnie zamienią na nie zegarki? Mniejsze, bardziej dyskretne, ale... czy równie efektywne?

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu