Samsung

Samsung Galaxy A25 5G - może być hitem! Wszystko dzięki tej zmianie

Błażej Wojciechowski
Samsung Galaxy A25 5G - może być hitem! Wszystko dzięki tej zmianie
6

Średniaki od Samsunga często okazują się hitem. Jeżeli nie daliście szansy poprzednikowi, to może Samsung Galaxy A25 5G was do siebie zachęci?

Smartfony koreańskiego producenta cieszą się niesłabnącą popularnością. Dla wielu Samsung jest synonimem jakości, doskonale im znanej nakładki w której nigdy się nie gubią, a także rozwiązań z którymi najzwyczajniej w świecie są za pan brat. Nie każdy sięga od razu po najwyższą półkę cenową — niektórzy decydują się na nieco bardziej przystępne rozwiązania. Średnia półka łączy wszystko co najlepsze z obu światów. Często można spotkać na niej pionierskie rozwiązania w ciekawiej formie, a przy okazji nie trzeba płacić za nie fortuny — jak ma to miejsce w przypadku flagowców.

Samsung Galaxy A24 5G który trafił do sklepów wiosną tego roku spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Teraz jednak za pośrednictwem bazy danych GeekBench trafiają do nas wieści na temat jego następcy i... potencjalnej zmiany, która się w nim szykuje. Chodzi o procesor.

Samsung Galaxy A25 5G z mocniejszym procesorem

Jak wynika z danych GeekBencha, jednym z wariantów nadchodzącego średniaka Samsung Galaxy A25 5G będzie wersja z układem Exynos 1280, 8 GB pamięci operacyjnej oraz 128 GB pamięci na dane. Z porównaniem do wykorzystanego w poprzedniku mediatekowym Helio G99 — to spore usprawnienie, które powinno ucieszyć wszystkich odkładających już do skarbonki z myślą o nowym modelu.

Z dotychczasowych przecieków dowiedzieć się można, że smartfon wyposażony będzie w ekran AMOLED o przekątnej 6,4", oferujący rozdzielczość Full HD. Nie wiadomo jeszcze czy w tym modelu doczekamy się odświeżania na poziomie 120 Hz, czy wciąż zostanie ono utrzymane na dotychczasowych 90. Ponadto w smartfonie spodziewamy się potrójnego układu aparatów (główny ma oferować 50 MP — a wspierać go będzie 5MP ultraszerokokątny oraz 2MP macro). Nie zabraknie też szybkiego ładownia 25 W, które pozwoli sprawnie zadbać o nakarmienie mocą tamtejszego 5000 mAh akumulatora.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news