E-commerce

Bezpłatne dostawy Allegro Smart! dostępne również na Allegro Lokalnie

Grzegorz Ułan
Bezpłatne dostawy Allegro Smart! dostępne również na Allegro Lokalnie
3

Allegro poinformował dziś o rozszerzeniu usługi darmowych dostaw Allegro Smart! na zakupy dokonywane na Allegro Lokalnie. To osobny serwis dla prywatnych sprzedawców z ogłoszeniami produktów, po zakupie których możecie skorzystać, na razie w promocji do końca czerwca, z bezpłatnych dostaw do Paczkomatów.

Promocja trwa od dziś do 30 czerwca 2022 roku i dotyczy posiadaczy usługi Allegro Smart! lub Smart! na Start. W pierwszym przypadku możemy w podanym okresie skorzystać z nielimitowanych darmowych dostaw na Allegro Lokalnie, z kolei posiadacze Smart! na Start z dwóch darmowych dostaw (nie pomniejsza to pakietu pięciu darmowych dostaw na Allegro).

Warunkiem jest zakup od jednego sprzedawcy towarów (oznaczonych ikoną Smart!) na łączną kwotę minimum 40 zł.

To dla kupujących, natomiast jeśli sprzedajemy coś na Allegro Lokalnie, nasz produkt zostanie oznaczony ikoną Smart! w przypadku, gdy mamy konto zwykłe oraz wykupione Allegro Smart! i wystawimy ofertę sprzedaży z opcją kup teraz lub licytacją. No i oczywiście udostępnimy w tej ofercie dostawę do Paczkomatów InPost.

Nie ma tu znaczenia cena sprzedaży, oznaczenie pojawi się automatycznie. Jest natomiast limit darmowych wysyłek w okresie promocji. Dla posiadaczy Allegro Smart! - 8 zamówień, a Smart! na Start - 2 zamówienia.

Jedno zamówienie – to przesyłka z dostawą Allegro Paczkomaty InPost, do której wygenerujesz jedną etykietę nadawczą.

Co ważne jeszcze, będzie to sprzedaż od osób prywatnych, więc nie obowiązuje ich konieczność przyjmowania zwrotów (mogą, ale nie ma prawnego obowiązku), dlatego nie działają tu darmowe zwroty. Jeśli sprzedający wyrazi zgodę na zwrot, jej koszt ponosi kupujący.

W promocji nie mogą brać udziału posiadacze kont firmowych - mogą kupować, ale nie sprzedawać. Z kolei obowiązuje ona w przypadku usługi Allegro Family i posiadaczom Allegro Smart! Student - w obu przypadkach nieograniczone zakupy z darmową dostawą i wysyłka 8 zamówień z darmową dostawą.

Źródło: Allegro.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news