Mobile

Surface Duo można zamawiać do Polski. Niestety trzeba za to dopłacić

Dawid Pacholczyk
Surface Duo można zamawiać do Polski. Niestety trzeba za to dopłacić
15

Nie trzeba czekać na oficjalne decyzje, już teraz można składać zamówienia na Surface Duo do Polski. Niestety wiąże się to z dodatkowymi opłatami, które znacząco podbijają cenę urządzenia. Ciekawe czy ktoś się na to skusi?

Surface Duo to urządzenie, które budzi skrajne emocje. Pomimo że, więcej głosów (przynajmniej wśród czytelników Antyweb) jest na "nie" to ciężko nie zauważyć, że mało kto podchodzi do tego telefonu obojętnie. Albo jest to bardzo jednoznaczne stwierdzenie, że ten smartfon nie ma szans, albo - tak jak ja to robię - jest to zwracanie uwagi na ogromny potencjał Surface Duo i jego szanse w nowym wyścigu zbrojeń. No jest to po prostu ciekawa konstrukcja, która na starcie ma niestety pod górkę przez błędy Microsoftu których zanegować, a co gorsza nawet wyjaśnić absolutnie się nie da.

O samym urządzeniu wiemy już wszystko. W sieci pojawia się coraz więcej materiałów z testów wykonanych przez osoby, które z Microsoft bezpośrednio nie są związane. Dlatego teraz kluczowym pytaniem jest to kiedy będzie można go kupić. Oficjalna premiera zaplanowana jest na wrzesień, a w Stanach Zjednoczonych już można dokonywać pre-orderów. Niestety jak zawsze, my w Polsce, jesteśmy niczym technologiczny trzeci świat. Na szczęście internet swoją siłę ma i już pojawiły się opcje swobodnego i bezproblemowego zamówienia Surface Duo do Polski. Jednak trzeba za to odpowiednio zapłącić.

Big Apple Buddy

Nie, nie chodzi o kolegów z tego Apple z nadgryzionym jabłuszkiem w logo, a o sklep internetowy którego model biznesowy w dużej mierze opiera się o sprzedaż amerykańskiej elektroniki poza granice Stanów Zjednoczonych. Tak się składa, że Surface Duo jest w ich ofercie. Tak więc każdy może cieszyć się nabyciem tej zabawki.

Big Apple Buddy ma dostępne dwa modele:

Co ważne, wspomniany sklep jest oficjalnym partnerem Best Buy, które słynie z naprawdę fajnych ofert i promocji. Oznacza to, że podczas składania zamówienia może nam się trafić jakaś fajna dodatkowa okazja. No dobra, ale do rzeczy w końcu rozmawiamy o Surface Duo!

Przesyłka do Polski? Nie ma problemu!

Sprawdziłem i faktycznie nie ma problemu, aby zamówić towar do Polski. Niestety kosztuje to odpowiednio więcej. W zależnści od opcji dostawy musimy liczyć się z dodatkowym wydatkiem od $164 do $186.

Dodatkowo musimy uwzględnić koszty związane z opłatą, które w przypadku Wire Transfer sięgają nawet $45. Robi się spora sumka za to żeby jak najszybciej położyć swoje ręce na Surface Duo. No ale jeśli komuś zależy i ma na zbyciu ekstra gotówkę to czemu nie? Ja niestety powiem "pas", a uwierzcie mi, że bardzo chciałbym dostać Surface Duo w swoje ręce. Póki co jednak, poczekam.

Na chwilę obecną nie ma żadnych oficjalnych informacji kiedy i czy w ogóle Surface Duo trafi do Polski. Jednak patrząc po ogólnej dostępności urządzeń z serii Surface w naszym kraju, to myślę, że jest na to spora szansa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu