Xbox

Już dzisiaj Xbox Games Showcase. Microsoft zaprezentuje wielkie tytuły na Xboxa Series X

Weronika Makuch
Już dzisiaj Xbox Games Showcase. Microsoft zaprezentuje wielkie tytuły na Xboxa Series X
0

Przyszedł dzień, w którym wszyscy fani będą mogli obejrzeć prezentację gier first-party od Microsoftu. Na Xbox Games Showcase zobaczymy wiele produkcji przygotowanych na konsolę nowej generacji.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 rozpocznie się Xbox Games Showcase. W trakcie prezentacji zobaczymy materiały z gier przygotowanych przez wewnętrzne studia Microsoftu. Cała prezentacja potrwa około godziny. Warto jednak włączyć transmisję wcześniej, ponieważ już od 17:00 rozpocznie się pre-show. Po 19:00 otrzymamy natomiast post-show, w trakcie którego deweloperzy będą opowiadać o zaprezentowanych grach. Wszystkie zaprezentowane materiały oraz zwiastuny pojawią się w specjalnym spisie. Zaktualizujemy również ten wpis o krótką relację z wydarzenia.

Xbox Games Showcase już dziś o godzinie 18:00

https://www.youtube.com/watch?v=g_HnB7wz0UE&feature=emb_title

O nowej konsoli od Microsoftu wiemy już całkiem sporo. Otrzymaliśmy również kilkanaście zapowiedzi gier, które pojawią się na Xbox Series X. Microsoft zapowiedział również, że na nową konsolę nie pojawią się przez lata tytułu na wyłączność – będą dostępne na obie generacje konsol, co jest świetną wiadomością. Kilka tygodni temu dyskutowało się również nad tańszą wersją konsoli nowej generacji, która miałaby nazywać się Xbox Series S i mieć wydajniejszy procesor niż PS5. Wielu graczy najbardziej rozgrzewają informacje o potencjalnych cenach Xbox Series X.

Xbox Series X: jeżeli ta cena się potwierdzi, to nie będzie powodów do płaczu

W trakcie prezentacji pojawią się premierowe produkcje, jak i tytuły, które już wcześniej ujawniliśmy, ale zaktualizowane o nowości. W tym wszystkim oczywiście nie zabraknie Halo Infinite. W trakcie transmisji będą dostępne polskie napisy, co powinno ułatwić oglądanie każdemu chętnemu.

Godzinna prezentacja pozwoliła nam zobaczyć wiele nowych, interesujących tytułów. Wbrew pozorom nie dowiedzieliśmy się o nich jednak zbyt wiele. Dostaliśmy wiele potwierdzeń, ale materiały nie odsłaniały zbyt wielu kart lub były po prostu cinematicami, którymi trudno tak w pełni się cieszyć. Usłyszeliśmy wiele pięknych zapewnień oraz kilka dat do dopisania do kalendarzy, na które warto czekać. 22 konsolowe hity – w tym 5 stworzonych specjalnie dla Xbox Series X przez studia spod skrzydeł Xbox Game Studios. Jak Microsoft pochwalił sam siebie – najlepszy line-up gier na konsole nowej generacji na Xbox Series X – jedną z najmocniejszych konsol na świecie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Wszystko o Xbox Series X