Gry

Myśleliście, że w tym miesiącu Xbox Game Pass nic więcej nie zaoferuje? Właśnie zapowiedziano 5 kolejnych gier

Artur Janczak
Myśleliście, że w tym miesiącu Xbox Game Pass nic więcej nie zaoferuje? Właśnie zapowiedziano 5 kolejnych gier
1

Xbox Games Pass został wzbogacony we wrześniu o takie produkcje jak: Gears 5, Dead Cells, Metal Gear Solid 2 & 3 HD Edition, Enter the Gungeon i Gonner Blueberry Edition. Można śmiało stwierdzić, że to naprawdę wspaniały zestaw, ale Microsoft jest innego zdania. Dzisiaj ogłoszono kolejne tytuły, które wejdą w skład ich abonamentu. Nie wiem tylko, kiedy znajdziecie czas, aby przejść te wszystkie gry.

Xbox Games Pass rośnie w siłę

Jeżeli miałbym wybrać najlepszą usługę, która oferuje duży wybór ciekawych produkcji, to bez wahania wybrałbym Xbox Games Pass. To właśnie dzięki niemu przeszedłem kilka dni temu nowiutkie Gears 5, a w kolejce czeka wiele innych dobrych gier. Już teraz lista jest całkiem długa, bo nie byłem w stanie przejść tego, co oferowano w innych miesiącach, a tutaj okazuje się, że abonament dostanie kilka kolejnych tytułów. Dwa pierwsze zostaną dodane do XGP już jutro i na pewno wiele osób z chęcią je sprawdzi.

19 września:

26 września:

Każdy w sumie powinien znaleźć coś dla siebie. Mamy tu bowiem nietypową bijatykę, nowy tytuł z gatunku Metroidvanii, genialną strategię, wyścigi i grę przygodową. Biorąc pod uwagę, że nadal trwa promocja, gdzie za dwa miesiące Xbox Game Pass Ultimate płacicie tylko 8zł, to ciężko nie skorzystać z takiej oferty.

Nie tylko Xbox

Produkcje, o których tutaj wspominam są skierowane głównie do posiadaczy konsoli Microsoftu, ale sama usługa działa również na PC. Ciężko mi jej nie polecić, bo korzystam z niej od samego początku, ale wiem, że niektórzy miewali problemy z graniem za pośrednictwem tej usługi. Trzeba posiadać komputer z Windows 10 w odpowiedniej wersji, a do tego zainstalować nową aplikację Xbox, aby móc używać Xbox Games Pass. Mimo to zachęcam, aby chociaż spróbować. Znajdziecie tam nowe Gears 5, ale także Gears of War 4, Metro Exodus, Wolfenstein II i wiele innych ciekawych tytułów. W przypadku fanów Xbox sprawa jest prosta. Ciężko oprzeć się tak bogatemu abonamentowi, gdzie tylko we wrześniu dojdzie łącznie ponad 10 tytułów. Natomiast sama biblioteka jest o wiele większa. Jedynym problemem może być czas, bo przejście wszystkiego na pewno zabierze wiele godzin z życia. Każdej gry zaliczyć się też nie da, ale jeżeli można wydać kilka lub kilkanaście złotych za XBP, a nie "parę stówek", to czemu tego nie zrobić?

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu