Gry

Rockstar rozdaje za darmo Grand Theft Auto: San Andreas!

Paweł Winiarski
Rockstar rozdaje za darmo Grand Theft Auto: San Andreas!
0

Kultowa odsłona równie kultowej serii zupełnie za darmo. Jeśli jeszcze jakimś cudem jeszcze jej nie macie, lepszej okazji na zagranie nie będzie.

Grand Theft Auto: San Andreas to bez dwóch zdań gra kultowa, przez wiele osób uważana za najlepszą odsłonę gangsterskiej serii. Wydana w 2004 roku na konsolach, a w 2005 roku na PC była ogromnym sandboksem, przy którym bawiły się miliony graczy. I choć na rynku ukazały się od tego czasu dwie nowe duże odsłony, to zawsze wato wrócić do tego fantastycznego świata (choć oczywiście trudno oczekiwać tu grafiki podobnej do nowszych części).

Zobacz też: Wszystko o serii GTA

Jak donoszą Łowcy Gier, aby otrzymać za darmo Grand Theft Auto: San Andreas, wystarczy pobrać Rockstar Games Launcher. Oferta ma ograniczony czas, więc warto się spieszyć.

Tu znajdziecie Rockstar Games Launcher. Sprawdziłem, grę faktycznie można odebrać za darmo. Instalujecie launchera, logujecie się na swoje konto Rockstar, odbieracie prezent i instalujecie grę. To co, ściągamy i gramy, tak? Sam przechodziłem ten tytuł trzykrotnie, kilkanaście lat temu na PC, ale chętnie przypomnę go sobie jeszcze raz na zdecydowanie mocniejszym komputerze.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu