Wideo Testy

Wideo test: Sony Xperia Z3 Tablet Compact - test najsmuklejszego tabletu z Androidem

Technikalia TV
Wideo test: Sony Xperia Z3 Tablet Compact - test najsmuklejszego tabletu z Androidem
1

Sony jak zawsze olbrzymią uwagę przyłożyło do konstrukcji obudowy, bo w przypadku modelu Z3 Tablet Compact mamy do czynienia z niesamowicie smukłymi kształtami, a w dodatku tylny panel w dotyku przypomina... papier. Jak na flagowce japońskiego producenta przystało tablet jest też w pełni wodoszczeln...

Sony jak zawsze olbrzymią uwagę przyłożyło do konstrukcji obudowy, bo w przypadku modelu Z3 Tablet Compact mamy do czynienia z niesamowicie smukłymi kształtami, a w dodatku tylny panel w dotyku przypomina... papier. Jak na flagowce japońskiego producenta przystało tablet jest też w pełni wodoszczelny i bez obaw możemy się z nim wybrać na wakacje, chociaż w tym przypadku obawy można mieć o wytrzymałość najbardziej zewnętrznej powierzchni ekranu.

Zamiast Gorilla Glass zastosowano inny materiał zabezpieczający przed zarysowaniami, którego możliwości po prostu nie znamy, sam wyświetlacz (rozdzielczość na poziomie 1920 x 1200p) i jego możliwości to już jednak klasa światowa. W wersji, którą mieliśmy okazję testować Sony umieściło modem LTE, dzięki któremu możemy nie tylko surfować po sieci i wysyłać SMS-y, ale też dzwonić, lecz w trybie głośnomówiącym lub przy pomocy zestawu słuchawkowego. Samo wyjście audio i pewne możliwości konfiguracji dźwięku powinny zadowolić nawet nieco bardziej wymagających użytkowników.

Na pokładzie nie mogło zabraknąć też stabilnie działających WiFi i Bluetooth, czy NFC i dokładnego GPS z A-GPS i Glonoass. O podzespołach natomiast więcej dowiecie się z kolejnego materiału wideo na Antyweb. By nie psuć Wam przyjemności z oglądania testu zdradzimy tylko, że zainstalowany system Android 4.4.4 działa tutaj bez zarzutu, a na wydajność nie powinni narzekać też bardziej zapaleni, mobilni gracze. Zachęcamy do oglądania!

Testy i recenzje wideo na Antyweb!

Poprzednie wideo testy:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

recwideo