Wideo Testy

Wideo test: HTC One (E8) - wydajny i gustowny smartfon z głośnikami BoomSound

Technikalia TV
Wideo test: HTC One (E8) - wydajny i gustowny smartfon z głośnikami BoomSound
6

Nie ma co ukrywać, ostatnie modele flagowych smartfonów HTC imponowały swoim wykonaniem, a mianowicie aluminiowymi obudowami, które wyróżniały się pod tym względem na tle konkurencji. Czym więc może przekonać nas do siebie HTC One (E8), z plastikowym, polakierowanym, a co za tym idzie, błyszcząc...

Nie ma co ukrywać, ostatnie modele flagowych smartfonów HTC imponowały swoim wykonaniem, a mianowicie aluminiowymi obudowami, które wyróżniały się pod tym względem na tle konkurencji.

Czym więc może przekonać nas do siebie HTC One (E8), z plastikowym, polakierowanym, a co za tym idzie, błyszczącym tylnym panelem? Z drugiej strony... wielokrotnie spotykaliśmy się z opiniami, według których to właśnie plastik jest lepszym tworzywem. Gusta i guściki.

W kwestii samej obudowy i rozplanowania tego, co na bokach, nie każdemu może spodobać się umiejscowienie włącznika, który znalazł się w centralnej części górnej krawędzi - tak, ciężko się do tego od razu przyzwyczaić, w dodatku przycisk jest zbyt płaski.

Plastikowy HTC One (E8) to również ta sama wersja systemu co w M8, czyli Android 4.4.2 z HTC Sense 6.0, więc raczej nie znajdziemy tutaj żadnych dodatkowych funkcji - są gesty, klasyczny zestaw programów i tym podobne.
Nasze potrzeby w zupełności powinien zaspokoić też 13Mpix aparat (w końcu działa Zoe) i podzespoły. Nawet podczas długiej sesji z najbardziej wymagającymi grami obudowa nie przegrzewa się i nie ma mowy o obniżaniu taktowania procesora. Nie będziemy jednak rozpisywać się na temat działania tego urządzenia, bo wszystko znajdziecie w kolejnym wideo-teście.

Miłego oglądania!

Testy i recenzje wideo na Antyweb!

Poprzednie wideo testy:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

recwideo