Wideo Testy

Wideo test: Nokia Lumia 735 smartfon z LTE za niezłą cenę

Technikalia TV
Wideo test: Nokia Lumia 735 smartfon z LTE za niezłą cenę
28

Jeżeli jakiegokolwiek smartfona moglibyśmy określić mianem młodzieżowego, to z pewnością do takiej kategorii zalicza się Nokia Lumia 735. To wszystko za sprawą niesamowicie żywych kolorów obudowy, które zresztą możemy zmieniać. Testowana, pomarańczowa wersja mocno rzuca się w oczy, ale przede wsz...

Jeżeli jakiegokolwiek smartfona moglibyśmy określić mianem młodzieżowego, to z pewnością do takiej kategorii zalicza się Nokia Lumia 735. To wszystko za sprawą niesamowicie żywych kolorów obudowy, które zresztą możemy zmieniać.

Testowana, pomarańczowa wersja mocno rzuca się w oczy, ale przede wszystkim, choć to błyszczące tworzywo sztuczne, nie jest wyjątkowo podatna na zarysowania czy wszędobylskie odciski. Umożliwia też bezprzewodowe ładowanie i bardzo pewnie leży w dłoni.

Zewnętrzna konstrukcja to jednak nie wszystko, bo wiele dobrego można napisać o ekranie. Niby "tylko" HD, ale na przekątnej 4,7cala nie będziemy narzekać na zagęszczenie pikseli, odwzorowanie kolorów czy kąty widzenia. Nie chcemy jednak zdradzać zbyt wiele na temat naszej opinii o wyświetlaczu, bo o wiele lepiej zobaczyć jak sprawdza się w praktyce, a najlepiej zobaczyć to w materiale wideo.

Istotne elementy ostatniej (tak dobrej) Nokii to również podzespoły, ponieważ Snapdragon 400 swobodnie radzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi grami, dostępnymi w markecie Microsoftu - ich działanie poddaliśmy też próbie benchmarków, więc możecie w łatwy sposób porównać te dane z używanymi przez siebie urządzeniami.

Choć wydaje się, że Nokia Lumia 735 jest przez nas oceniana bardzo pozytywnie, to jednak nie wszystko przypadło nam do gustu. Co można było wykonać lepiej? Zobaczcie sami!

Testy i recenzje wideo na Antyweb!
Poprzedni wideo test - Sony Xperia Z3 vs Sony Xperia Z2.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

recwideo