Wideo Testy

Wideo test: LG G3 s - recenzja zmniejszonego flagowca

TT
Technikalia TV
5

Czy budżetowa wersja najważniejszego obecnie smartfona w ofercie LG jest w stanie zwojować rynek? Jeżeli na urządzenie tego typu mamy nieco ponad 1000 zł (możemy tez zdecydować się na abonament u wybranego operatora, wtedy będzie znacznie taniej) wychodzi na to, że LG G3 s może okazać się bardzo dob...

Czy budżetowa wersja najważniejszego obecnie smartfona w ofercie LG jest w stanie zwojować rynek? Jeżeli na urządzenie tego typu mamy nieco ponad 1000 zł (możemy tez zdecydować się na abonament u wybranego operatora, wtedy będzie znacznie taniej) wychodzi na to, że LG G3 s może okazać się bardzo dobrą propozycją.

Oczywiście, jest sporo elementów, które można było rozwiązać znacznie lepiej - brak automatycznej regulacji podświetlenia, dioda sygnalizującą przychodzące wiadomości tylko w jednym kolorze czy ekran mocno podatny na zabrudzenia, a zwłaszcza odciski palców. Lecz tak naprawdę przeważa w nim lista pozytywów. Wyświetlacz charakteryzuje się bardzo dobrymi kątami widzenia, kolorami i równomiernym podświetleniem, a podzespoły nie tylko swobodnie dają radę z autorską nakładka na Androida 4.4.2, ale też z bardziej wymagającymi grami i aplikacjami.

Na pokładzie mamy też pełen wachlarz modułów komunikacyjnych - od LTE, po NFC i stabilnie działające WiFi. Co prawda sam system może okazać się nieco okrojony (w stosunku do G3), bo ,zabrakło LG Health i opcji dzielenia ekranu, ale nadal możemy pracować z okienkami QSlide czy sparować smartfon z telewizorami i dekoderami - dzięki portowi podczerwieni. Starczy jednak tych suchych faktów, w kolejnej wideorecenzji na Antyweb zobaczycie szczegółowo ile wart jest nowy telefon LG!

Testy i recenzje wideo na Antyweb!

Poprzednie wideo testy:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

recwideo