Wideo Testy

Wideo test: Parrot Jumping Sumo - recenzja naziemnego minidrona

Technikalia TV
Wideo test: Parrot Jumping Sumo - recenzja naziemnego minidrona
8

Z pewnością słyszeliście o latających dronach Parrota, dzięki którym możemy obserwować nasz świat z góry lub po prostu... nastraszyć (nie, nie o podglądaniu nie ma mowy!) sąsiadów. Wspomniana firma jakiś czas temu przygotowała też kilka mniejszych gadżetów, które okazują się świetnymi zabawkami dla...

Z pewnością słyszeliście o latających dronach Parrota, dzięki którym możemy obserwować nasz świat z góry lub po prostu... nastraszyć (nie, nie o podglądaniu nie ma mowy!) sąsiadów. Wspomniana firma jakiś czas temu przygotowała też kilka mniejszych gadżetów, które okazują się świetnymi zabawkami dla młodszych i starszych użytkowników. Nie mamy jednak na myśli kolejnych powietrznych robotów, lecz minidrona Jumping Sumo, który skacze, jeździ i wykonuje szalone ewolucje.

Chociaż praktycznie w całości wykonano go z tworzywa sztucznego, nie straszne mu nawet upadki z większych wysokości, a o własnych siłach jest w stanie podskoczyć nawet na 80cm (co ważne, zawsze stara się upaść na dwa koła). Sterujemy nim z poziomu mobilnej aplikacji, dostępnej dla systemów iOS, Android i Windows Phone, w której mamy bezpośredni podgląd na to, co widzi oko kamery Sumo. Ładujemy go z poziomu portu microUSB - tutaj też w przypadku chęci nagrywania możemy podłączyć przenośną pamięć.

Nie będziemy jednak zdradzać Wam wszystkich możliwości tej, ważącej około 180g zabawki, bo o wiele lepiej zobaczyć jak radzi sobie w praktycznym zastosowaniu! Myśleliście już o prezencie pod choinkę?

Testy i recenzje wideo na Antyweb!
Poprzednie wideo testy - Sony Xperia Z3 vs Sony Xperia Z2, Nokia Lumia 735 smartfon z LTE za niezłą cenę.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

recwideo