Motoryzacja

Volkswagen Touareg: Leasing EasyDrive. Korzystne finansowanie dla firm

Tomasz Niechaj
9

Luksusowy Volkswagen Touareg za 495 zł netto miesięcznie? Tak, to jest możliwe dzięki nowoczesnej formie finansowania nowych samochodów marki Volkswagen – Leasingu EasyDrive. Przedsiębiorca zainteresowany użytkowaniem takiego samochodu ma możliwość dobrania wielu parametrów leasingu, jak np. okres finansowania, wysokość opłaty wstępnej (nawet 0%), a także roczny limit przebiegu. Na tym jednak nie kończą się zalety takiej formy finansowania.

Volkswagen Touareg: Leasing EasyDrive. Korzystne finansowanie dla firm

Volkswagen doskonale wie, że wiele jego samochodów kupują przedsiębiorcy, dla których niezwykle istotna jest nie tylko korzystna cena użytkowania samochodu, ale także przewidywalność wydatków i minimalizacja czasu koniecznego na obsługę leasingu. Przewaga EasyDrive polega w pierwszej kolejności na tym, że przedsiębiorca spłaca jedynie przewidywaną utratę wartości pojazdu w trakcie jego użytkowania. A ta jest niska, co wynika z ugruntowanej pozycji Volkswagena na rynku, a także wysokiej trwałości i dużego zaufania do samochodów tej marki.

Volkswagen Touareg: Leasing EasyDrive. Korzystne finansowanie dla firm

Zależnie od wybranego okresu leasingu, jak i wysokości opłaty wstępnej (od 0 do 30%) miesięczna rata za Volkswagena Touarega waha się między 495 zł netto (30% wkładu, umowa na 24 miesiące), a 3246 zł netto (0% wkładu, umowa na 24 miesiące). Łatwo jednak zmniejszyć i tę kwotę, wydłużając czas użytkowania samochodu do 48 miesięcy – przy zerowej opłacie wstępnej miesięczna rata będzie wynosić 2425 zł netto. Wygodny kalkulator rat EasyDrive.

Volkswagen Touareg: Leasing EasyDrive. Korzystne finansowanie dla firm

A co po zakończeniu leasingu? Przedsiębiorca, zgodnie ze swoimi zmieniającymi się potrzebami, może podjąć wówczas decyzję czy chce dalej jeździć tym samochodem, czy może zmienić go na nowszy model. W pierwszym przypadku do zapłaty będzie pozostała wartość pojazdu, którą można uregulować jednorazowo lub ponownie w ratach. Ta wartość jest ustalona już przy podpisywaniu umowy leasingu, co oznacza że doskonale wiadomo ile trzeba będzie mieć środków na pokrycie rynkowej wartości takiego 2-, 3-, bądź 4-letniego Volkswagena. W drugim przypadku, auto można oddać w dowolnym autoryzowanym salonie Volkswagena, co jest zagwarantowane w umowie – nie trzeba się więc martwić o odsprzedaż samochodu.

https://www.youtube.com/watch?v=0D5qavKTq-o

Dodatkową korzyścią jest możliwość wkalkulowania w raty również ubezpieczenia, pakietu przeglądów, a także dodatkowej ochrony Volkswagen Safe+. Pakiet przeglądów obejmuje wymianę oleju, filtrów, świec zapłonowych, płynu hamulcowego, co pozwala zaoszczędzić nawet 5100 zł. Volkswagen Safe+ to z kolei pakiet dodatkowych 3 lat pełnej ochrony po upływie standardowej, 2-letniej gwarancji. W ramach tego pakietu zyskuje się również gwarancję mobilności (assistance), a także 3-letnie ubezpieczenie opon na wypadek uszkodzenia (nawet 100% zwrotu kosztów).

Volkswagen Touareg: Leasing EasyDrive. Korzystne finansowanie dla firm

Podsumowując: Leasing EasyDrive to oszczędność dzięki korzystnemu finansowaniu opartemu na niskiej utracie wartości samochodów marki Volkswagen, korzystne pakiety przeglądów i napraw, kontrola nad wydatkami dzięki stałym i przewidywalnym kosztom, a także elastyczność po zakończeniu leasingu, m.in. w formie możliwości zamiany na inny model Volkswagena lub spłaty w dogodnej formie obecnego samochodu. Nie można też zapominać o niskich wydatkach na paliwo – ekonomiczne silniki są „w pakiecie” :)

Materiał powstał we współpracy z firmą Volkswagen

Volkswagen Touareg: Leasing EasyDrive. Korzystne finansowanie dla firm

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu