Motoryzacja

Volkswagen Touareg: Leasing EasyDrive. Korzystne finansowanie dla firm

Tomasz Niechaj
Volkswagen Touareg: Leasing EasyDrive. Korzystne finansowanie dla firm
9

Luksusowy Volkswagen Touareg za 495 zł netto miesięcznie? Tak, to jest możliwe dzięki nowoczesnej formie finansowania nowych samochodów marki Volkswagen – Leasingu EasyDrive. Przedsiębiorca zainteresowany użytkowaniem takiego samochodu ma możliwość dobrania wielu parametrów leasingu, jak np. okres finansowania, wysokość opłaty wstępnej (nawet 0%), a także roczny limit przebiegu. Na tym jednak nie kończą się zalety takiej formy finansowania.

Volkswagen doskonale wie, że wiele jego samochodów kupują przedsiębiorcy, dla których niezwykle istotna jest nie tylko korzystna cena użytkowania samochodu, ale także przewidywalność wydatków i minimalizacja czasu koniecznego na obsługę leasingu. Przewaga EasyDrive polega w pierwszej kolejności na tym, że przedsiębiorca spłaca jedynie przewidywaną utratę wartości pojazdu w trakcie jego użytkowania. A ta jest niska, co wynika z ugruntowanej pozycji Volkswagena na rynku, a także wysokiej trwałości i dużego zaufania do samochodów tej marki.

Zależnie od wybranego okresu leasingu, jak i wysokości opłaty wstępnej (od 0 do 30%) miesięczna rata za Volkswagena Touarega waha się między 495 zł netto (30% wkładu, umowa na 24 miesiące), a 3246 zł netto (0% wkładu, umowa na 24 miesiące). Łatwo jednak zmniejszyć i tę kwotę, wydłużając czas użytkowania samochodu do 48 miesięcy – przy zerowej opłacie wstępnej miesięczna rata będzie wynosić 2425 zł netto. Wygodny kalkulator rat EasyDrive.

A co po zakończeniu leasingu? Przedsiębiorca, zgodnie ze swoimi zmieniającymi się potrzebami, może podjąć wówczas decyzję czy chce dalej jeździć tym samochodem, czy może zmienić go na nowszy model. W pierwszym przypadku do zapłaty będzie pozostała wartość pojazdu, którą można uregulować jednorazowo lub ponownie w ratach. Ta wartość jest ustalona już przy podpisywaniu umowy leasingu, co oznacza że doskonale wiadomo ile trzeba będzie mieć środków na pokrycie rynkowej wartości takiego 2-, 3-, bądź 4-letniego Volkswagena. W drugim przypadku, auto można oddać w dowolnym autoryzowanym salonie Volkswagena, co jest zagwarantowane w umowie – nie trzeba się więc martwić o odsprzedaż samochodu.

Dodatkową korzyścią jest możliwość wkalkulowania w raty również ubezpieczenia, pakietu przeglądów, a także dodatkowej ochrony Volkswagen Safe+. Pakiet przeglądów obejmuje wymianę oleju, filtrów, świec zapłonowych, płynu hamulcowego, co pozwala zaoszczędzić nawet 5100 zł. Volkswagen Safe+ to z kolei pakiet dodatkowych 3 lat pełnej ochrony po upływie standardowej, 2-letniej gwarancji. W ramach tego pakietu zyskuje się również gwarancję mobilności (assistance), a także 3-letnie ubezpieczenie opon na wypadek uszkodzenia (nawet 100% zwrotu kosztów).

Podsumowując: Leasing EasyDrive to oszczędność dzięki korzystnemu finansowaniu opartemu na niskiej utracie wartości samochodów marki Volkswagen, korzystne pakiety przeglądów i napraw, kontrola nad wydatkami dzięki stałym i przewidywalnym kosztom, a także elastyczność po zakończeniu leasingu, m.in. w formie możliwości zamiany na inny model Volkswagena lub spłaty w dogodnej formie obecnego samochodu. Nie można też zapominać o niskich wydatkach na paliwo – ekonomiczne silniki są „w pakiecie” :)

Materiał powstał we współpracy z firmą Volkswagen

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu