Samsung

Samsung Galaxy S22 Ultra na zdjęciach i bez wysepki na aparaty

Piotr Kurek
Samsung Galaxy S22 Ultra na zdjęciach i bez wysepki na aparaty
17

Do internetu trafiły zdjęcia przedstawiające Samsunga Galaxy S22 Ultra. Smartfon koreańskiego producenta do tej pory pojawiał się jako rendery i zaskakiwał przede wszystkim kontrowersyjnym wyglądem wysepki na aparaty. Na zdjęciach jej nie ma, ale aparaty wciąż wyglądają dziwnie

Pod koniec września do sieci trafiły rendery Samsung S22 Ultra. Wygląd smartfona zaskakiwał nie tylko wyglądem z przodu, ale także z tyłu. Największe zdziwienie i to, co przyciągało wzrok, to aparaty główne umieszczone na tylnej obudowie. Kilka dni później pojawiły się informacje sugerujące, że firma nie zdecyduje się na drastyczne zmiany w nowym smartfonie, z czego zadowolony był Krzysiek, który dość sceptycznie podchodził do przekombinowanej wysepki.

Samsunga Galaxy S22 Ultra na zdjęciach. Bez wysepki, ale z dziwnymi aparatami

Serwis FrontPageTech opublikował właśnie zdjęcia, które mają przedstawiać Samsunga Galaxy S22 Ultra w całej okazałości. I na pierwszy rzut oka potwierdzają to, co widzieliśmy kilka tygodni temu na renderach, jedna rzecz jest nieco inna. Chodzi o aparaty główne. Grafiki sugerowały, że obiektywy umiejscowione będę na dość niestandardowej wysepce w kształcie litery P. Aparaty zaprezentowane na fotografiach, choć układem zgadzają się z tym, co widzieliśmy wcześniej, tak samej wyspy już nie ma. I przyznam szczerze, że taki wygląd nie do końca mi się podoba.

Na zdjęciach widać też, że ekran jest zakrzywiony, na co wskazywały pierwsze rendery. Znalazło się również miejsce na rysik S Pen. W tym roku sprzedawany jest osobno i dla Samsunga Galaxy S21 Ultra potrzebne jest dodatkowe etui, by go łatwo przechowywać. W S22 Ultra ma być dostępny bezpośrednio ze slotu umieszczonego w dolnej krawędzi urządzenia.

I jak bardzo można było się śmiać z wyspy w Samsunga Galaxy S22 Ultra, tak pojedyncze, mocno wystające z obudowy smartfona, aparaty wyglądają dość komicznie i w moim odczuciu - niepraktycznie. Choćby dlatego, że przestrzenie między nimi będzie trudno wyczyścić. Etui do smartfona też może sprawiać problemy, o ile będzie posiadało pojedyncze wycięcia by każde było dopasowane do obiektywu. Chyba że producenci pójdą na łatwiznę i etui będą posiadały jedno wielkie wycięcie by pomieścić wszystkie aparaty.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu