Samsung

Produkty Samsunga w Domu Niespodzianek

Piotr Kurek
Produkty Samsunga w Domu Niespodzianek
0

Samsung chce być liderem na rynku sprzętu RTV i AGD. Tegoroczna odsłona Life Unstoppable pokazuje, że dla koreańskiej firmy ważna jest nie tylko funkcjonalność produktu, ale także jego design, który współgrać będzie z wystrojem naszego mieszkania lub domu.

Life Unstoppable to seria prezentacji Samsunga, na których przedstawiane są najciekawsze produkty firmy. W zeszłym roku mieliśmy zdalne/wirtualne zwiedzanie domu wyposażone w sprzęty koreańskiego giganta. W tym roku firma do wydarzenia podeszła nieco inaczej. Zaprosiła nas do Domu Niespodzianek. I choć ponownie mieliśmy do czynienia z prezentacją poprowadzoną w całości online, tak niestety już nie mieliśmy szansy przyjrzeć się produktom RTV i AGD z bliska. Nie znaczy to wcale, że ich nie było. Wręcz przeciwnie. Podzielony na kilka sekcji/pokoi Dom Niespodzianek odkrywał swoje tajemnice krok po kroku.

W kuchni Domu Niespodzianek nie mogło oczywiście zabraknąć lodówek z serii Bespoke. Modułowe rozwiązanie ferujące dużą wydajność chłodzenia oraz opcje personalizacji w środku i na zewnątrz. Dzięki wymiennym panelom. W kuchni nie zabrakło także zmywarki. Ta również należy do serii Bespoke. Z serii Infinite Line pojawiły się: piekarnik, kuchenka indukcyjna oraz okap. Na kuchennej ścianie zawisł natomiast telewizor The Frame, który dodaje pomieszczeniu dodatkowego charakteru i pozwala cieszyć się telewizyjną rozrywką w każdym pomieszczeniu.

Dom Niespodzianek Samsunga. Niecodzienna prezentacja sprzętu RTV i AGD

Odwiedzając inne pomieszczenia, w tym pralnię, salon, pokój gracza i sypialnie, mieszkańcy Domu Niespodzianek oraz pracownicy Samsunga prowadzący prezentacje w sposób naturalny pokazywali zastosowanie poszczególnych sprzętów. Od szafy odświeżającej ubrania Bespoke AirDresser oraz buty ShoeDresser, poprzez bezprzewodowy odkurzacz Bespoke Jet, robot sprzątający Jet Bot AI+, pralkę, suszarkę, oczyszczacz powietrza i klimatyzator. Nie mogło też zabraknąć szeregu sprzętu RTV.

W Domu Niespodzianek pojawiły się telewizory Neo QLED z soundbarem Q950, wspomniany już The Frame oraz The Serif. W jednym z pomieszczeń znaleźć można projektor The Premiere. Pokój gracza to oczywiście monitor Samsung Odyssey Neo G9. Pokazano też Smart Monitor idealny do prac biurowych. Z segmentu audio w Domu Niespodzianek pokazano Sound Tower. To dwukierunkowy głośnik oferujący m.in. tryb karaoke i posiadający wbudowany subwoofer.

A co jeszcze pokazano w Domu Niespodzianek? Podczas prezentacji nie mogło zabraknąć nowych smartfonów Samsunga. W tym Galaxy Z Flip3, Galaxy Z Fold3. Pojawiły się też słuchawki Galaxy Buds2, smartwatche Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic oraz bezprzewodowa ładowarka Wireless Charger Trio.

W Samsung opracowujemy innowacje, które wykraczają poza oczekiwania użytkowników: od składanych telefonów przez telewizory prezentujące dzieła sztuki, aż po pralki, które piorą szybciej oszczędzając czas, detergenty i wodę. „Dom Niespodzianek” pokazuje, w jaki sposób nasze połączone produkty wprowadzają innowacje, które pomagają klientom żyć bez ograniczeń.

- tak tegoroczną konferencję podsumowuje Benjamin Braun, Chief Marketing Officer Samsung Europe.

Jeśli jesteście zainteresowani obejrzeniem całej prezentacji z Domu Niespodzianek to wystarczy odwiedzić stronę Life Unstoppable, na której materiał wideo nadal jest dostępny.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu