Kino

Masz HBO Max? To masz szansę obejrzeć finał "Rodu smoka" w kinie!

Kamil Świtalski
4

Sieć kin Helios organizuje specjalny pokaz finałowego odcinka "Rodu Smoka". Jak zgarnąć bilety?

Spin-off Gry o Tron, Ród Smoka, to jeden z najgorętszych seriali ostatniego czasu — od premiery bije rekordy popularności. Prawda jest taka, że HBO to jedna z tych platform, z której wybrane seriale mogą nam nie podchodzić — ale trudno spierać się z tym, że są dobre. Wszystkie, bez wyjątków. W przypadku Rodu Smoka widać też, że budżet marketingowców jest naprawdę solidny. Żelazny Tron na Wawelu i smocze jaja w podziemiach zamku przyciągnęły tłumy. Ale na tym jeszcze nie koniec. Teraz bowiem pojawia się możliwość zobaczenia finałowego odcinka serialu w kinach sieci Helios!

Źródło: Depositphotos

Finał "Rodu smoka" na kinowym ekranie. Co zrobić, by mieć szansę na taki seans?

Pokazy zaplanowane są na dzień premiery ostatniego odcinka — czyli 24 października. O godzinie 20 wszyscy szczęściarze którym uda się zgarnąć bilety, będą mogli wygodnie rozsiąść się z popcornem. Ale co trzeba zrobić by mieć szansę na taki seans?

Zarejestrować na specjalnej stronie i spieszyć się z odbiorem biletu.

Zarejestruj się i odbierz dwa bezpłatne bilety na pokaz finałowego odcinka 1. sezonu serialu "Ród Smoka", który wyświetlimy w kinach Helios w całej Polsce 24 października 2022r. o godz. 20:00.
Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona i o dostępności zaproszeń decydować będzie kolejność ich odbioru w kasie kina.

Jak widac, liczy się kolejność odbioru biletów. A te będą czekać w kasie kina w dniach 22-23 października, dla pewności więc warto pojawić się tuż po otwarciu. Patrząc na to jakim zainteresowaniem cieszy się serial, inaczej może nie zostać nam nic, jak tylko obejść się smakiem.

Pokazy odbędą się w 52 kinach. Pełną listę placówek znajdziecie w regulaminie dostępnym na stronie poświęconej seansowi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news