Pytamy.pl

Pytamy.pl - droga od Interii do Wirtualnej Polski.

GM
Grzegorz Marczak
35

Pytamy.pl serwis z pytaniami i odpowiedziami prowadzę wraz z kolegą od maja 2006 roku. Początki nie były łatwe i tradycyjnie usłyszeliśmy kilka określeń z serii „plagiat”, „brak oryginalności” itp. Mimo wszystko udało nam się zainteresować internautów i dość szybko zdobyć sporą popularność. Pytan...

Pytamy.pl serwis z pytaniami i odpowiedziami prowadzę wraz z kolegą od maja 2006 roku. Początki nie były łatwe i tradycyjnie usłyszeliśmy kilka określeń z serii „plagiat”, „brak oryginalności” itp. Mimo wszystko udało nam się zainteresować internautów i dość szybko zdobyć sporą popularność.

Pytania o współpracę i zakup serwisu pojawiły się równie szybko. Byliśmy jednak zdecydowani na to, aby nie sprzedawać czegoś co jeszcze nie miało szansy się dobrze rozwinąć. Skusiliśmy się dopiero na współpracę z portalem interia.pl – było to w lutym 2007 roku.

Do tej pory jesteśmy zdania, że był to dobry ruch, dzięki któremu zyskaliśmy wiele. Przede wszystkim o serwisie zrobiło się jeszcze głośniej, zaplecze i wsparcie jakie daje młodym serwisom portal było również bezcenne.

Przyszedł jednak czas, w którym dostaliśmy ciekawą ofertę i z niej skorzystaliśmy – dodam tylko, iż warto było poczekać na rozwój serwisu.

Upewniliśmy się oczywiście, że serwis nadal będzie rozwijany w tej formie oraz w kierunku przez nas obranym. Upewnienie to polega na tym, że nadal będziemy zajmować się serwisem pytamy.pl mimo iż formalnym jego właścicielem staje się portal Wirtualna Polska.

Użytkowników serwisu zmiana ta nie powinna dotknąć w jakikolwiek sposób. Serwis wrócił pod starą domenę, czyli pytamy.pl no i pojawi się ponownie stare logo. Zmiany jakie planujemy wprowadzać wraz z WP, mają służyć jednemu celowi jakim jest rozwój pytamy.

Muszę przyznać, że przez ponad dwa lata mieliśmy bardzo dużą satysfakcję z prowadzenia serwisu, nauczyliśmy się bardzo dużo i mamy zamiar to wykorzystać przy nowych pomysłach oraz przy rozwijaniu pytamy.pl

Aktualizacja: Pytamy powinno być widoczne już pod swoją starą domeną (pytamy.pl), niestety niektóre serwery DNS potrzebują więcej czasu aby odświeżyć informacje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu