Nie trudno jest zauważyć, że nasz serwis czyli pytamy.pl rozpoczął współprace z portalem interia.pl. Zaznaczę, że jest to współpraca a nie tak jak donoszą inne serwisy (np. webinside.pl) przejęcie. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy nasz serwis dotrze do dużo większego grona użytkowników niż gdyby działał samodzielnie. Interia z kolei zyska moim zdaniem ciekawy serwis […]

Nie trudno jest zauważyć, że nasz serwis czyli pytamy.pl rozpoczął współprace z portalem interia.pl. Zaznaczę, że jest to współpraca a nie tak jak donoszą inne serwisy (np. webinside.pl) przejęcie.

Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy nasz serwis dotrze do dużo większego grona użytkowników niż gdyby działał samodzielnie. Interia z kolei zyska moim zdaniem ciekawy serwis dla swoich użytkowników.

Jeśli chodzi o reklamę to są oczywiście takie plany – i szczerze mówiąc wcale się tego nie wstydzimy i nie będziemy tego ukrywać. Każdy kto uruchamia serwis internetowy zakłada, że będzie go utrzymywać albo z modelu biznesowego jaki wybrał albo właśnie z reklam (oczywiście są wyjątki od tej reguły).

Powiem szczerze, że tworząc serwis zakładaliśmy jego rozwój właśnie poprzez współpracę z jakimś duży partnerem. Przed interią mieliśmy kilka ciekawych propozycji od liczących się na rynku serwisów (też giełdowych) – ale jak to bywa w rozmowach nie zawsze wszystkim wszystko pasuje.

Podsumowując, osobiście jestem bardzo zadowolony z faktu rozpoczęcia współpracy. Realizujemy swój plan związany z rozwojem serwisu i to jest dla nas najważniejsze.