Pytamy.pl

Nareszcie mamy serwis o Euro 2008!

Grzegorz Marczak
10

Wydaje się, że media internetowe (portale i inni) tak zaaferowały się EURO 2012, że wszyscy trochę zapomnieli o tym że już niedługo rozpoczynają się mistrzostwa europy w Szwajcarii (a może to tylko ja mam takie wrażenie?). Tymczasem "po cichu" powstał serwis Euro2008.pl. Dlaczego taki serwis pod...

Wydaje się, że media internetowe (portale i inni) tak zaaferowały się EURO 2012, że wszyscy trochę zapomnieli o tym że już niedługo rozpoczynają się mistrzostwa europy w Szwajcarii (a może to tylko ja mam takie wrażenie?).

Tymczasem "po cichu" powstał serwis Euro2008.pl. Dlaczego taki serwis podczas mistrzostw europy jest potrzebny chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć.

Euro2008.pl ma wszystko czego potrzebuje kibic piłkarski do tego aby zorientować się w sytuacji na mistrzostwach, kolejnych rozgrywkach, sytuacji w innych grupach itp.

Główna strona serwis to przede wszystkim tabele z wynikami meczy oraz harmonogram spotkań jeśli jednak wejdziemy głębiej to dojdziemy do szczegółowych informacji na temat składu poszczególnych zespołów, informacji o poszczególnych zawodnikach itp. Widać, że miejsca na przyszłe treści jest bardzo dużo - mam nadzieję, że autorzy dotrzymają obietnicy i będą sumiennie zapełniać serwis ciekawostkami z euro 2008.Na szybko przejrzałem strony naszych portali i nie znalazłem nigdzie nawet zajawki serwisu, który dedykowany był by Euro 2008 do którego zostało przecież już tylko trzy miesiące?

W każdym razie cokolwiek nowego w tym temacie nie powstanie, dla mnie to co prezentuje serwis Euro2008.pl jest zupełnie wystarczające.

Info o serwisie pochodzi z startups.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

portale