Pytamy.pl

Pytamy i statystyki czyli chwalimy się?

Grzegorz Marczak
Pytamy i statystyki czyli chwalimy się?
20

Czas trochę się pochwalić statystykami serwisu pytamy.pl (pytamy.interia.pl), który wraz z kolegą założyłem w maju 2006 roku czyli już ponad 2 lata temu. Przez te dwa lata nie raz nasłuchaliśmy się o tym jaki to mało ambitny serwis zrobiliśmy, o spadających poziomach oraz o tym, że nie mam szans...

Czas trochę się pochwalić statystykami serwisu pytamy.pl (pytamy.interia.pl), który wraz z kolegą założyłem w maju 2006 roku czyli już ponad 2 lata temu.

Przez te dwa lata nie raz nasłuchaliśmy się o tym jaki to mało ambitny serwis zrobiliśmy, o spadających poziomach oraz o tym, że nie mam szans na jakieś sensowne wyniki (nie mówiąc już o zarobkach). Nauczyliśmy się też, że opinie innych są bardzo cenne ale należy robić swoje jeśli jest się do czegoś przekonanym (to taka "oczywista oczywistość" jak mawiał jeden taki co księżyc "zabezpieczył")


Tutaj widać, że nawet rośnie


A tutaj widać skąd idzie ruch


Kolejne pomysły (nie związane z pytamy) jakie mamy są równie mało ambitne i mam nadzieję, że zakończą się podobnie jak pytamy.pl (o którym napiszę jeszcze w tym miesiącu ale w zupełnie innym kontekście).

Ps.No i czeka nas porządny redesign strony - po dwóch latach już trochę trudno się na nią patrzy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

statystykiPytamy.pl