Pytamy.pl

Świąteczne zmiany na pytamy.pl

GM
Grzegorz Marczak
4

Dawno już na tym blogu nie pisałem o pytamy.pl (pytamy.interia.pl) więc chyba najwyższy czas co nieco wspomnieć. Pytamy.pl to serwis z pytaniami i odpowiedziami, wzorowany nie ma co ukrywać na takich zagranicznych serwisach jak answers.yahoo.com. Serwis powstał w 2006 roku i do tego momentu w na...

Dawno już na tym blogu nie pisałem o pytamy.pl (pytamy.interia.pl) więc chyba najwyższy czas co nieco wspomnieć.

Pytamy.pl to serwis z pytaniami i odpowiedziami, wzorowany nie ma co ukrywać na takich zagranicznych serwisach jak answers.yahoo.com. Serwis powstał w 2006 roku i do tego momentu w naszym mniemaniu prężnie się rozwija - nie jest to oczywiście sukces na miarę naszej klasy, ale dla nas kilkaset tysięcy użytkowników miesięcznie jest powodem do zadowolenia.

Po kilku miesiącach obserwacji serwisu powróciliśmy do regularnego wprowadzani nowych funkcjonalności zgłaszanych przez użytkowników. Jako pierwsze pojawiły się nowe ankiety w których użytkownicy mogą sami definiować odpowiedzi i ich ilość.


Mini chat na pytamy:

Kolejną nowością wprowadzoną dzisiaj są prywatne wiadomości. Od tej pory użytkownicy oprócz chatu który mają na pytamy (stworzony też nie tak dawno) mogą między sobą wymieniać się prywatnymi wiadomościami. Oczywiście oprócz większych zmian wprowadziliśmy również kilkanaście małych takich jak podglądy pytań, poprawienie wyszukiwarki (co nie zawsze jest banalne), poprawienie logowania, lepsze walidacje pól, optymalizacje ilości zapytań do bazy itp.

Na naszej liście rozwoju powoli zbliżamy się do punktu "redesign" i szczerze mówiąc jest to dla nas największy problem ponieważ cały czas nie możemy znaleźć grafika - jeśli więc ktoś z was ma odpowiednie umiejętności i chciałby z nami współpracować zapraszam do kontaktu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu