Apple

Podsumowanie konferencji Apple. Wszystkie najważniejsze zapowiedzi

Kamil Świtalski
Podsumowanie konferencji Apple. Wszystkie najważniejsze zapowiedzi
10

Konferencja Apple już za nami. Jeżeli przegapiliście zestaw zapowiedzianych nowości, to zapraszam na szybkie podsumowanie!

Wrześniowa konferencja Apple jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń przez fanów technologii. I choć od lat nie udaje jej się jakoś specjalnie zaskoczyć bo większość informacji na temat zmierzających nowości przeciekła już wcześniej, to mamy oficjalne potwierdzenie, prezentację i... znamy ich ceny.

Konferencja Apple - najważniejsze informacje

  • iPad — nikt się nie spodziewał, a jest. Nowy, tani, iPad trafia do portfolio Apple z kilkoma zmianami. Raczej nikogo nie zachęci do przesiadki, ale kto wie, może zachęci do zakupu nowego sprzętu.
  • iPad Mini — zmiany, na które użytkownicy czekali latami. iPad Mini nadrobił zaległości w designie z porównaniem do iPada Pro i zeszłorocznego iPada Air. Ta sama stylistyka, te same możliwości, wsparcie dla Apple Pencil. Ogrom zmian i solidny pakiet nowości dla zaniedbywanego od dawna iPada Mini.
  • Apple Watch 7 — jestem przekonany, że wielu będzie tymi nowościami zawiedzionych. Brak pakietu nowego funkcji, brak designu który będzie korespondował z estetyką iPhone'ów i iPadów - myślę, że wielu użytkowników będzie zawiedzionych po tym, co dzisiaj pokazało Apple.
  • iPhone 13 — były plotki, jest oficjalnie. Nowy smartfon Apple w dwóch wariantach: mini oraz "klasycznym". Z nowym procesorem i pakietem zmian.
  • iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max — najdroższe smartfony w ofercie Apple to solidny pakiet zmian. Zgodnie z oczekiwaniami i plotkami - nareszcie doczekaliśmy się wyższej częstotliwości odświeżania ekranu, a także szeregu nowości. Czy to jakaś super rewolucja? Nie, w ogóle — ale Apple nareszcie nadgania konkurencję. Lepiej późno niż wcale, prawda?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu