Apple

Gdzie oglądać konferencję Apple, na której firma pokaże nowe iPhone'y?

Kamil Świtalski
Gdzie oglądać konferencję Apple, na której firma pokaże nowe iPhone'y?
1

Wiele miesięcy plotek i emocji związanych z nowymi modelami smartfonów Apple — ale konferencja już dziś, 14. września 2021. Co musicie o niej wiedzieć?

Gdzie oglądać konferencję Apple?

Apple regularnie rzucało wszystkim zainteresowanym spoza ich ekosystemu kłody pod nogi w postaci braku łatwego dostępu do oglądania relacji z ich konferencji. Z każdym rokiem było odrobinę lepiej, a teraz - kolejny rok z rzędu - można ją oglądać nie tylko w obrębie ich platform, ale także na najpopularniejszym streamingu świata, czyli na YouTube.

Poza tym można też ją będzie bez problemu obejrzeć na oficjalnej stronie Apple. Po odwiedzeniu adresu https://www.apple.com już na wstępie przywita Was materiał wideo z konferencją.

Konferencja Apple na której oficjalnie zaprezentowane zostaną najnowsze iPhone'y startuje już dziś o godzinie 19 polskiego czasu!

No i właśnie — wrześniowa konferencja Apple przynosi wszystkim miłośnikom firmy przede wszystkim zapowiedzi ich najbardziej uwielbianego produktu, czyli nowych wariantów ich smartfonów. Ale poza nowymi iPhone'ami, na imprezie spodziewamy się zobaczyć także najnowszy model Apple Watcha, a nie jest wcale wykluczone, że to właśnie tam po raz pierwszy pokazane zostaną nowe bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods 3. Poza sprzętami, powinna znaleźć się także chwila dla oprogramowania — ze szczególnym uwzględnieniem iOS 15, iPadOS, watchOS 8 oraz tvOS 15!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu