Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Aplikacje webowe

Odkrywaj muzykę ze Spotify już dostępne dla wszystkich użytkowników

GU
Grzegorz Ułan
8

O nowej zakładce w przeglądarkowej wersji Spotify pisaliśmy Wam pod koniec kwietnia, dziś zauważyłem na swoim koncie tę opcję aktywną. To nic innego jak propozycje utworów do odsłuchania, zebrane na podstawie słuchanych przez nas piosenek. Aktualnie po wejściu na web player Spotify udostępniona z...

O nowej zakładce w przeglądarkowej wersji Spotify pisaliśmy Wam pod koniec kwietnia, dziś zauważyłem na swoim koncie tę opcję aktywną.

To nic innego jak propozycje utworów do odsłuchania, zebrane na podstawie słuchanych przez nas piosenek. Aktualnie po wejściu na web player Spotify udostępniona została lista popularnych obecnie utworów, a w miarę upływu czasu i odsłuchiwanych piosenek zapełni się nam listą rekomendacji oraz powiązanych pozycji muzycznych.

Interesująco została rozwiązana opcja odsłuchu tych proponowanych utworów, a mianowicie, nawet jak aktualnie odsłuchujemy jakieś piosenki, wystarczy kliknąć myszką na daną pozycję i przytrzymać dłużej, aktualny utwór zostanie wyciszony, a uruchomi się wskazana piosenka i to od momentu kiedy już, że tak powiem, jest rozkręcona.

Web Player Spotify dostępny jest pod tym adresem. Miłego odsłuchiwania:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Spotify