VOD

Masz HBO w Plusie? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość

Grzegorz Ułan
Masz HBO w Plusie? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość
0

Nowa platforma streamingowa Max od HBO, wystartuje w Polsce już 11 czerwca, z trzema nowymi pakietami. Plus jako pierwszy operator w Polsce, zdradził już warunki ich udostępnienia w swojej ofercie.

Dla przypomnienia, rzućmy okiem jak będą wyglądały w zawartości nowe pakiety - więcej o tym w tym wpisie - Oto następca HBO Max w pełnej krasie.

Pakiet Podstawowy:

 • Cechuje go bardziej przystępna cena, a więc większa dostępność najwyższej jakości treści przy ograniczonej liczbie reklam. Taka usługa znana jest już polskim użytkownikom Playera, który jest lokalnym pionierem w zastosowaniu rozwiązań łączących tańsze subskrypcje z limitowaną liczbą wyświetlanych reklam.
 • Oglądnie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD.

Pakiet Standard:

 • Oglądanie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD.
 • Możliwość pobrania do 30 tytułów, aby oglądać je offline.
 • Dostęp do najwyższej jakości biblioteki treści na żądanie bez reklam.

Pakiet Premium:

 • Najlepsze doświadczenie oglądania seriali, filmów i programów.
 • Oglądnie seriali, filmów i programów na czterech obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD lub 4K, dźwięk Dolby Atmos przy wybranych tytułach.
 • Możliwość pobrania do 100 dostępnych tytułów, aby oglądać je offline.
 • Dostęp do najwyższej jakości biblioteki treści na żądanie bez reklam.

Ostatecznych cen jeszcze nie znamy, choć najprawdopodobniej najtańszy pakiet - ten z reklamami, czyli Podstawowy, będzie kosztował 29 zł (więcej o tym w tym wpisie - Poznaliśmy cenę abonamentu Max. To będzie najtańszy pakiet), tak więc pakiet Standard może kosztować 39 zł, a Premium 49 zł, a mówi się nawet, że będzie to 59 zł.

Max Premium w Plusie

Plus udostępnił już regulamin nowej wersji Max w swojej ofercie, z datą obowiązywania od 11 czerwca (link), według którego pakiet Premium, dla posiadaczy obecnej wersji, dostępny będzie w tej samej cenie do końca umowy:

Informujemy, że 11 czerwca br. HBO Max zmienia się w Max. Wraz ze zmianą nazwy, dostawca serwisu Max (HBO Europe s.r.o.), wprowadza w serwisie trzy pakiety bazowe (Podstawowy, Standard, Premium), nowe funkcje i jeszcze więcej rozrywki.
Abonenci nadal będą mogli korzystać z serwisu oferowanego pod nową nazwą Max (poprzez Dostęp Max w Plus). Cena usługi nie zmieni się, a dane logowania do platformy Max pozostaną te same. Jeżeli Abonent ma usługę Dostępu HBO Max na czas oznaczony (np. umowa na 12 albo 24 miesiące), to w tym okresie otrzyma dostęp do pakietu Premium.

Z kolei klienci z umowami na czas nieoznaczony uzyskają dostęp do pakietu Standard, z tym że w promocji będą mogli korzystać z pakietu Premium do 31 stycznia 2025 r.

W jakich cenach obecnie dostępny jest HBO Max w Plusie? 29,99 zł miesięcznie samo HBO Max, a 49,99 zł w pakiecie All In Streaming, zawierającym dostęp do: HBO Max, Disney+ oraz Polsat Box Go Plus. Do tego w zależności od posiadanego abonamentu za darmo przez 3 do 6 miesięcy.
Źródło: Plus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news