VOD

Oto następca HBO Max w pełnej krasie. Znamy szczegóły polskiej oferty!

Konrad Kozłowski
Oto następca HBO Max w pełnej krasie. Znamy szczegóły polskiej oferty!
18

Wiemy kiedy platforma Max pojawi się w Polsce. Ujawniono też szczegóły oferty, gdzie pojawi się zupełnie nowy pakiet.

Premiera platformy Max w Polsce to wydarzenie oczekiwane przez sporą grupę widzów, którzy czekają na rozbudowę oferty o nowe treści i pakiety. Serwis streamingowy zadebiutuje już w czerwcu tego roku, przynosząc rozszerzenie katalogu o treści lokalne i z całego świata. Na jej ofertę będą składać się produkcje HBO, DC i Warner Bros., oraz oryginalne polskie seriale. Jednym z najbardziej wyczekiwanych premier będzie drugi sezon "Rodu Smoka", który - jak dziś ogłoszono - będzie dostępny w serwisie od 17 czerwca.

Nowe treści na Max w Polsce. Tego nie było na HBO Max

Platforma Max nie tylko zapewni dostęp do ulubionych filmów i seriali, ale także kanałów telewizyjnych oraz relacji sportowych, co jest sporą zmianą względem tego, jak HBO Go, a później HBO Max funkcjonowało do tej pory w Polsce. Subskrybenci zyskają możliwość korzystania z bogatej biblioteki treści, w tym najpopularniejszych produkcji HBO, zarówno online, jak i offline. Dodatkowo, będą mieli dostęp do wydarzeń sportowych, takich jak Letnie Igrzyska Olimpijskie Paris 2024, co też będzie jedną z największych zmian i nowości względem dotychczasowej oferty.

W komunikacie prasowym premiera Max w Polsce określana jest jako wielki krok w rozwoju branży medialnej. Kasia Kieli, prezes Warner Bros. Discovery w Polsce, podkreśla, że oferta platformy ma spełniać oczekiwania różnorodnych grup odbiorców, więc innymi słowy oferta będzie znacznie bardziej zróżnicowana, aniżeli w przypadku HBO Max. Spodziewamy się uwzględnienia niemałej liczby seriali, programów i filmów dostępnych do tej pory na Playerze.

Max w Polsce - pakiety. Jest nowa oferta z reklamami

Platforma Max będzie dostępna w trzech różnych pakietach, z możliwością wykupienia subskrypcji miesięcznej lub rocznej. Oferowane pakiety będą różniły się ceną oraz zakresem treści i funkcji. Tutaj pojawia się też totalna nowość: pakiet AdLite, który pozwala korzystać z platformy przy niższe cenie, ale z reklamami. Ceny pakietów nie zostały jeszcze podane, ale znamy szczegóły:

Pakiet podstawowy:  

 • Cechuje go bardziej przystępna cena, a więc większa dostępność najwyższej jakości treści przy ograniczonej liczbie reklam. Taka usługa znana jest już polskim użytkownikom Playera, który jest lokalnym pionierem w zastosowaniu rozwiązań łączących tańsze subskrypcje z limitowaną liczbą wyświetlanych reklam.
 • Oglądnie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD.

Pakiet Standard:  

 • Oglądanie seriali, filmów i programów na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD.
 • Możliwość pobrania do 30 tytułów, aby oglądać je offline.
 • Dostęp do najwyższej jakości biblioteki treści na żądanie bez reklam.

Pakiet Premium:

 • Najlepsze doświadczenie oglądania seriali, filmów i programów.
 • Oglądnie seriali, filmów i programów na czterech obsługiwanych urządzeniach jednocześnie.
 • Jakość Full HD lub 4K, dźwięk Dolby Atmos przy wybranych tytułach.
 • Możliwość pobrania do 100 dostępnych tytułów, aby oglądać je offline.
 • Dostęp do najwyższej jakości biblioteki treści na żądanie bez reklam.

Pakiet dodatkowy “Kanały TV i Sport”:  

 • Dostęp do bogatej biblioteki kanałów na żywo m.in. stacji informacyjnych – TVN24 i CNN, rozrywkowych – TVN, TVN7, dla dzieci – Cartoon Network i Cartoonito, a także sportowych – Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym tenisowych Wielkich Szlemów, Pucharu Świata w skokach narciarskich, Speedway Grand Prix, kolarskich wielkich tourów, wyścigu 24h Le Mans i wielu więcej.
 • Dostępny jako dodatek do każdego bazowego pakietu.
 • Oglądnie kanałów telewizyjnych i relacji sportowych na dwóch obsługiwanych urządzeniach jednocześnie (w ramach możliwości pakietu bazowego).

Na co liczę najbardziej?

Czy Max w Polsce będzie tak dużą zmianą, na jaką liczą widzowie? Przypomnijmy, że premiera HBO Max przyniosła rozbudowę oferty i znaczący wzrost jakości treści, ale po dziś dzień część katalogu nie doczekała się lepszych wersji (nadal czekamy na "Sukcesję" w 4K) lub nie dotarła nad Wisłę w ogóle (część klasycznych filmów i seriali, a także wiele animacji od Cartoon Network).

Jesteście ciekawi, jak wygląda platforma Max? Już o tym pisaliśmy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu