Apple

Najmniejsza nowość od Apple to ta najciekawsza. Czas złożyć zamówienie

Konrad Kozłowski
17

Trwająca zaledwie godzinę konferencja Apple przyniosła nam ogrom nowych produktów, ale to najmniejszy z nich zaciekawił mnie najbardziej. Na niego też czekałem najdłużej.

AirTag - lokalizator Apple nareszcie oficjalnie

Mowa oczywiście o AirTagu, jednej z nowości Apple, czyli niewielkim lokalizatorze, który można przypiąć do kluczy, plecaka, torby czy innego przedmiotu, na którym nam zależy. Plotki na ich temat pojawiały się od kilku lat, ale dopiero teraz Apple zaprezentowało je wraz z pakietem akcesoriów. Największą wadą AirTaga jest bowiem brak otworu na smyczkę, a także potrzeba dokupienia takowej, ponieważ brakuje jej w zestawie. Ceny dodatków Apple nie są zbyt atrakcyjne, dlatego wielu klientów będzie rozglądać się za alternatywą. Nie mniej sam AirTag zdaje się działać dokładnie jak należy, bo amerykańscy dziennikarze mieli już okazję je sprawdzić w praktyce.

Apple pokazuje AirTagi. Już nigdy niczego nie zgubisz!

Nowe iMac z M1, iPady Pro i więcej

Lista nowości jest jednak znacznie szersza, bo znajdują się na niej także nowe 24-calowe, kolorowe komputery iMac z procesorem M1, iPady Pro z M1 (12,9 calowa wersja ma nowy ekran mini-LED), a także nowy kolor iPhone'a 12 (mini) oraz aktualizacje Apple Podcasts i Apple Card. Zaprezentowano także nowe Apple TV 4K z mocniejszym procesorem oraz odświeżonym pilotem Siri Remote. Które z nich zrobiły na nas największe wrażenie, które z urządzeń interesują nas pod kątem zakupu, a które wciąż nas nie przekonują? W odcinku podcastu Antyweb Po Godzinach usłyszycie Konrada Kozłowskiego i Pawła Winiarskiego.

Podsumowanie konferencji Apple. Wszystkie najważniejsze wiadomości

a

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu