Android

Mailbox trafia w końcu na Androida!

GU
Grzegorz Ułan
28

Cieszący się niezwykłą popularnością mobilny klient poczty Mailbox, dostępny już od ponad roku na iOS, tafia w końcu na Androida. Po drodze przejęty przez Dropboxa nie ustaje w rozwijaniu swojej usługi. Po pierwszym uruchomieniu programu widzimy od razu zawarte wcześniej małżeństwo z Dropboxem. A...

Cieszący się niezwykłą popularnością mobilny klient poczty Mailbox, dostępny już od ponad roku na iOS, tafia w końcu na Androida. Po drodze przejęty przez Dropboxa nie ustaje w rozwijaniu swojej usługi.

Po pierwszym uruchomieniu programu widzimy od razu zawarte wcześniej małżeństwo z Dropboxem. Aplikacja rozpoznaje na telefonie dostępne konto Dropbox i mimo, iż loguje się na niego na inne konto Gmail, po akceptacji mogłem dodać swoje domyślne konto poczty.

Jak już dodamy i zaakceptujemy uprawnienia dostępu do naszego konta email, możemy zacząć korzystać z naszego nowego mobilnego klienta poczty.

W moim pierwszym odczuciu, po uruchomieniu tego klienta, to Mailbox wydaje się idealnym narzędziem do jeszcze sprawniejszego zarządzania skrzynką pocztową, przy założeniu, że robiliśmy już to do tej pory. Opcja odłożenia na później lub przeniesienia do zdefiniowanej listy, świetnie sprawdzi się u osób, które dbają o porządek na swoim koncie.

Muszę jednak przyznać, że to, co ja zastałem po uruchomieniu programu, czyli tony nieprzeczytanych wiadomości, a pozostałe tony niezarchiwizowanych, motywuje mnie do takich porządków w przeglądarkowej wersji. Z pewnością po wszystkim spróbuję korzystać z tego klienta, by wspomóc swoje starania o "Inbox Zero" i wygodne korzystanie z tego klienta poczty. Warto, naprawdę ciekawie to się prezentuje. Polecam.

Strona główna Mailbox.
Aplikacja do pobrania za darmo w Google Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: