VOD

„Kler” trafia do Ipli. To jedna z wielu marcowych premier

Piotr Kurek
„Kler” trafia do Ipli. To jedna z wielu marcowych premier
4

Najgłośniejszy polski film z zeszłego roku trafia na kolejną platformę VOD. Po Player.pl przyszła pora serwis Ipla, który udostępnił produkcję Wojciecha Smarzowskiego.

„Kler” zarobił ponad 100 milionów złotych — nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Film wyświetlany był w Niemczech, Belgii, Holandii, USA, Kanadzie czy Wielkiej Brytanii. W XXI wieku „Kler” nie ma sobie równych pod względem kasowym, natomiast uwzględniając poprzednie dekady, „Kler” zdołał pokonać „Pana Tadeusza”, „Quo Vadis” oraz „Ogniem i mieczem”. Wszyscy wspominamy do dziś, jak duże emocje budził „Kler” jeszcze przed wejściem do kin, a po pokazaniu zwiastuna oraz pierwszych pokazach na festiwalach.

Zobacz też: Pożar w burdelu. Czyli o tym, dlaczego „Kler” nie jest wybitny, ale ważny

Film pierwotnie miał trafić do Showmax, jednak zamknięcie platformy sprawiło, że produkcja Wojciecha Smarzowskiego ostatecznie trafiła do Player.pl, gdzie jest dostępna do wypożyczenia za 10 zł. Dziś dowiadujemy się, że „Kler” trafił także do Ipli. Na tym serwisie będzie odrobinę droższy. Za 48-godzinny dostęp do filmu zapłacicie 13,99 zł.

Zobacz też: Showmax ewakuuje się z Polski – to koniec serwisu VOD

„Kler” w Ipli już dostępny. Jakie inne ciekawe produkcje zawitały do serwisu VOD?

„Kler” nie jest jedyną nowością, jaka w tym miesiącu zawitała do serwisu VOD. Już teraz możecie obejrzeć między innymi „7 uczuć” w reżyserii Marka Koterskiego, czy ekranizację brawurowej powieści „Firing point” pod tytułem „Ocean Ognia”. Już 22 marca w Ipli pojawi się „Planeta Singli 2”, który jest kontynuacja hitu z 2016 roku. W ten sam dzień zadebiutuje remake kultowego dzieła „Odgłosy” Dario Argento, który przez wielu postrzegany jest jako kamień milowy współczesnego kina grozy. W „Suspiria” pojawia się Tilda Swinton, Jessica Harper i plejada gwiazd młodego pokolenia: między innymi Dakota Johnson, Chloe Grace Moretz, Mia Goth i Małgorzata Bela.

Źródło: Materiały prasowe

Fot. Bartek Mrozowski (kinoswiat.pl)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu