Filmy

Kino przenosi się do sieci. Premiery kinowe od środy na WP Pilot o 20:00, bilety w cenie 12,90 zł za seans

Grzegorz Ułan
Kino przenosi się do sieci. Premiery kinowe od środy na WP Pilot o 20:00, bilety w cenie 12,90 zł za seans
13

Zamknięte teatry, kina czy muzyka, to niepowetowana strata dla wielu fanów kultury. Na szczęście powstają projekty w sieci, które choć w drobnym stopniu zastępują nam te aktywności w życiu codziennym.

W połowie marca dzieliłem się z Wami miejscami w sieci, gdzie możecie oglądać teatr online, z kolei dla miłośników kina od środy dostępne będą premiery kinowe na WP Pilot.

Prezes WP Pilot, Tomasz Machała:

WP Pilot jako prawdopodobnie pierwszy serwis telewizyjny na świecie wprowadza filmową usługę pay per view. Jak w kinie, puszczamy filmy tylko o określonej godzinie. W zamian są to gorące premiery w absolutnie najniższej na rynku cenie. Być może w przyszłości ten model zastąpi kino. Na razie mamy po prostu nadzieję, że widzowie WP Pilota dostają od nas coś wyjątkowego.

Propozycje Kino WP Pilot na początek to film „Na noże”, którego premiera będzie dostępna już w środę o godzinie 20:00. Kolejne seanse o tej samej porze będą miały miejsce w czwartek - „21 mostów”, a w piątek hit kinowy „Parasite”.

Anna Szuszkiewicz, Manager ds. Promocji i Sponsoringu w WP:

Od kilku tygodni kina są zamknięte, niestety nie wiemy, kiedy ta sytuacja się skończy. Dlatego, premiera lub emisja filmu w modelu PPV z patronatem Wirtualnej Polski i zapewnienie mu szerokiej promocji w serwisach własnych to bardzo dobre rozwiązanie dla dystrybutorów, którzy nie chcą przenosić swoich premier.

Bilety na te wszystkie seanse będzie można zakupić w formie pakietu, dostępnego w zakładce „Kup pakiet” w WP Pilot, a koszt takiego biletu na pojedynczy seans ustalono na kwotę 12,90 zł.

Źródło: WP Pilot.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu