Apple

iPhone 12: premiera już za nieco ponad trzy tygodnie!?

Kamil Świtalski
iPhone 12: premiera już za nieco ponad trzy tygodnie!?
24

Nie możecie się już doczekać premiery nowego iPhone'a? Mam dobre wieści — jeżeli te plotki się potwierdzą, to nowe smartfony trafią do użytkowników jeszcze w październiku!

Można spierać się co do tego czy iPhone'y są fajne czy nie. Czy Apple robi dobrą robotę czy nie. Czy są drogie czy nie. Ale co by nie mówić: smartfony od Apple są tymi, które generują największe zainteresowanie. Chętnie przyglądają się im i komentują zarówno zainteresowani zakupem, jak i ci którzy publicznie lubią wyrażać swoją niechęć do produktów giganta z Cupertino. Na taką uwagę nie może liczyć żaden inny producent — nieco to sobie przeczy, ale jednak tak to właśnie działa. I jestem święcie przekonany że przy okazji iPhone 12 (a raczej całej gamy smartfonów, bo plotkuje się o aż czterech wariantach iPhone 12) będzie podobnie. A jeżeli wierzyć ostatnim plotkom: oficjalna prezentacja im poświęcona już za dwa tygodnie!

Premierowa prezentacja iPhone 12 już 13. października!

O tym że prezentacja nowych iPhone'ów odbędzie się w październiku mówi się od dawna. Dotychczasowe plotki wszystkie się potwierdzają (zapowiedź Apple Watch SE, iPada Air oraz iPada 8. generacji), a jeden z tzw. "tipsterów" którzy mają już na swoim koncie udane przecieki serwuje kolejne konkrety dotyczące najnowszych smartfonów od Apple. Wielka impreza na której oficjalnie będziemy mogli zweryfikować dotychczasowe informacje ma odbyć się 13. października — czyli za nieco ponad dwa tygodnie, prawdopodobnie w tej samej formie co wszystkie tegoroczne prezentacje Apple, czyli 100% wirtualnej, nagranej wcześniej. Na tym jednak jeszcze nie koniec: Jon Prosser poza informacjami na temat samego wydarzenia dzieli się także wieściami na temat zamówień przedpremierowych i premiery samego smartfona. Te pierwsze miałyby wystartować 16. października, zaś smartfon do sklepów trafi kilka dni później — 23. października. Mam tylko nadzieję, że mowa tutaj o całej linii produktów, a nie tylko jednym z (potencjalnie czterech) wariantów ;-).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu