Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Gry

Games With Gold w sierpniu. Gry na Xbox One i Xbox 360

PK
Piotr Kurek
7

Microsoft zaprezentował gry dostępne w ramach usługi Xbox Live Games With Gold w sierpniu i pierwszej połowie września.

Początek wakacji w usłudze Xbox Live Games With Gold nie należał do najciekawszych. Co prawda Inside do tej pory robi bardzo dobre wrażenie, tak pozostałe tytułu, oprócz Castlevanii na Xbox 360, nie należały do czołówki najlepszych gier. Sierpień i początek września będzie bardzo mocny. Jakie gry Microsoft przygotował dla subskrybentów swojej płatnej usługi Xbox Live Gold na przyszłe miesiące?

Już pojutrze, 1 sierpnia w usłudze pojawi się Gears of War 4. Czwarta odsłona popularnego, eksluzywnego dla konsol Xbox (i komputerów PC) cyklu strzelanek, który towarzyszy graczom od 2006 r. Wydany w 2016 r. tytuł jest pierwszym z serii, który nie został stworzony przez Epic Games — za powstanie GoW 4 odpowiada studio The Coalition. Mimo wtórności, czy powielanych schematów, gra przypadła do gustu Tomkowi, o czym przeczytacie w jego recenzji Gears of War 4. 16 sierpnia do katalogu darmowych gier zawita Forza Motorsport 6. Wydana w 2015 r. gra wyścigowa studia Turn 10 Studios spotkała się z ciepłym przyjęciem recenzentów oraz samych graczy. Więcej o tytule przeczytacie w naszej recenzji, którą również przygotował Tomek.

Zobacz też: najlepsze gry na Xbox One

Microsoft oczywiście nie zapomina o posiadaczach starszych konsol. Dla użytkowników Xbox 360 również przygotowano dwa całkiem interesujące tytuły. Pierwszym z nich, który w katalogu będzie dostępny między 1 a 15 sierpnia jest Torchlight. Wydane w 2009 r. RPG akcji stworzone przez autorów Diablo, czy FATE. W grze gracz wybiera jedną z trzech klas postaci i zapuszcza się w generowane losowo lochy miasteczka Torchlight, gdzie czekają na niego hordy potworów, nieskończone ilości łupów i ekwipunku oraz różne zadania do wykonania. Od 16 sierpnia do końca mięsiąca będziecie mogli przypisać do swojego konta Castlevania: Lords of Shadow. Nieco inne podejście do klasycznej Castlevanii poprzez przeniesienie rozgrywki w pełny trójwymiar i zaprezentowanie zupełnie nowych mechanik.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: