Gry

Games With Gold w kwietniu. Gry na Xbox One i Xbox 360

Piotr Kurek
Games With Gold w kwietniu. Gry na Xbox One i Xbox 360
7

Microsoft zaprezentował gry, w jakie zagramy w kwietniu w ramach usługi Xbox Live Games With Gold.

Po miesiącu nieobecności ponownie wracamy z wpisem o grach, które w przyszłym miesiącu trafią do popularnej usługi Xbox Games With Gold. Jeszcze przez kilka dni macie możliwość dodania do swojej biblioteki Adventure Time: Pirates of the Enchiridion, Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 (do 15 kwietnia) i METAL GEAR RISING: REVENGEANCE.

Zobacz też: najlepsze gry na Xbox One

Od 1 do 30 kwietnia na posiadaczy konsol Xbox One czeka The Technomancer — RPG akcji, którego recenzję przeczytacie na Antyweb, w którym gracz wciela się w postać technomanty w postapokaliptycznym świecie. 16 kwietnia do usługi dołączy także Outcast – Second Contact (do 15 maja). Odświeżona gra z 1999 roku, która dała początek gatunkowi przygodowych gier akcji z otwartym światem. Zabiera gracza się na równie piękną, co niebezpieczną planetę Adelpha, gdzie od jego działań zależeć będą losy dwóch światów.

W kwietniu nie mogło oczywiście zabraknąć gier na starszą konsolę — Xbox 360. To dwa, naprawdę mocne tytuły. od 1 do 15 kwietnia będzie to  STAR WARS: Battlefront II. Niech Was nie zmyli nazwa. To wydana w 2005 r. produkcja studia Pandemic Studios, choć i w tej produkcji będzie można się zmierzyć w sieciowych potyczkach na mapach znanych z Gwiezdnych Wojen. 16 kwietnia do Games With Gold zawita Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Wydana w 2007 r. taktyczna gra akcji, będąca bezpośrednią kontynuacją Advanced Warfighter, a gracz wciela się w dowódcę oddziału żołnierzy wspierającego meksykańskich lojalistów w walce z rebeliantami. Obie gry zadziałają także na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.

Zobacz też: najlepsze gry na Xbox 360

Jeśli nie korzystacie z Xbox Live Gold lub kończy Wam się abonament, warto zainteresować się promocją przygotowaną przez sklep mediaexpert.pl oferujący dodatkowe 3 miesiące usługi gratis przy zakupie 3-miesięcznego abonamentu. Więcej szczegółów dotyczących akcji znajdziecie na zeropln.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu