Seriale

Superbohaterowie odchodzą na emeryturę, co potem? Zwiastun Dziedzictwa Jowisza od Netflix

Konrad Kozłowski
Superbohaterowie odchodzą na emeryturę, co potem? Zwiastun Dziedzictwa Jowisza od Netflix
15

Netflix zrealizował serial na podstawie komiksów Marka Millara i Franka Quitely’ego pt. "Dziedzictwo Jowisza". Właśnie zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji.

Nie możemy narzekać na brak produkcji o superbohaterach, a w ostatnim czasie coraz częściej dostajemy oryginalne i zaskakujące filmy oraz seriale. Wystarczy spojrzeć na propozycje Amazonu na Prime Video: "The Boys" oraz "Invicible" to zupełnie inne spojrzenie na osoby obdarzone supermocami.

Oto zwiastun „Kosmiczny Mecz: Nowa era”! Oj chyba nie na to liczyliście

Nie powiem, żebyśmy mieli dosyć typowych opowieści o herosach ratujących Ziemię, galaktykę czy wszechświat, ale odstępstwa od normy - szczególnie tak udane - są na wagę złota. Netflix też ma w swoim dorobku seriale science fiction tego rodzaju, bo przecież "The Umbrella Academy" wypadła znakomicie na przestrzeni dwóch sezonów.

O czym opowiada serial "Dziedzictwo Jowisza"

Tym razem również na podstawie komiksu zrealizowano serial "Dziedzictwo Jowisza", który pod lupę bierze starzejących się superbohaterów. Ci bowiem nie cieszą się nieśmiertelnością i po 90 latach służenia ludzkości będą musieli odejść. W ich miejsce pojawią się ich potomkowie, ale sytuacja jest znacząco inna i nie jest jasne, czy ta zmiana warty przebiegnie gładko i bez żadnych problemów.

Patryk Vega ogłosił nowy projekt. Będziecie mocno zaskoczeni

W opisie czytamy, że: obdarzeni supermocami młodzi herosi pragną dowieść swojej wartości, jednak dorównanie legendzie i spełnienie wygórowanych oczekiwań rodziców okaże się trudniejsze, niż myśleli. Serial opowiada historię obejmującą wiele dziesięcioleci i porusza trudne tematy związane z rodziną, władzą i lojalnością.

"Dziedzictwo Jowisza" - zwiastun serialu Netflix o superbohaterach

Kwiecień na Netflix – mnóstwo nowości, w tym dwie mocne polskie premiery

W ekipie producentów wykonawczych znaleźli się autorzy komiksu Mark Millar i Frank Quitely, a także Lorenzo Di Bonaventura, Dan McDermott, Steven S. DeKnight, James Middleton i Sang Kyu Kim. W serialu występują Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade, Matt Lanter oraz Ian Quinlan. Wiemy, że serial będzie liczyć 8 odcinków, a premiera odbędzie się już 7 maja. Wtedy na platformie pojawi się cały 1. sezon "Dziedzictwa Jowisza".

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu