Podcast Antyweb Po Godzinach

Dla kogo jest iPad Air i dlaczego warto wybrać Apple Watch SE?

KK
Konrad Kozłowski
2

Nowy iPad Air to bardzo ciekawy produkt, o którego brakach Apple niewiele wspomniało. Natomiast Apple Watch SE będzie chyba hitem sprzedaży.

Nowe iPady, nowe Apple Watche i wiele więcej!

Nowości pokazane przez Apple podczas wtorkowej konferencji wzbudziły niemałe zainteresowanie. Apple Watch SE wydaje się teraz najlepszym wyborem w stosunku ceny do jakości i może okazać się najlepiej sprzedającym się zegarkiem, natomiast iPad Air... skrywa braki i wady, o których nie powiedziano na scenie. Apple Watch Series 6 pokazano za to w nowym kolorze i dodano kolejne funkcje medyczne.

Apple One za jedyne 24,99 zł!

W związku z tym rozbieramy na czynniki pierwsze całą prezentację i wszystkie nowości, komentując działania Apple w przeszłości oraz plany na najbliższą przyszłość, bo przecież przed nami także nowe iPhone'y. Apple One może okazać się strzałem w dziesiątkę, bo cena 24,99 zł za miesiąc dostępu do czterech usług to wręcz śmieszne pieniądze. A w zamian otrzymujemy Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade oraz 50 GB w iCloud. Jest też pakiet rodzinny (do 6 osób) za 15 złotych więcej i z 200 GB w iCloud.

Fitness+ jest super, ale nie skorzystamy

Niedostępna w Polsce jednak będzie usługa Fitness+, która zawiera całe zestawy ćwiczeń i treningów, z którymi można ćwiczyć przed ekranem iPhone'a, iPada czy Apple TV. Wtedy dane z zegarka Apple Watch będą wyświetlane na większym ekranie, byśmy mogli kontrolować nasze postępy, tętno itd.

Posłuchaj podcastu Antyweb Po Godzinach o nowościach od Apple

Konrad Kozłowski i Kamil Świtalski omawiają nowe urządzenia i usługi od Apple.

Przeczytajcie więcej o konferencji Apple:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: